spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image
HakkımızdaCanon kuruluşu hakkındaki tüm bilgiler   |   Satış NoktalarıCanon ürün ve çözümlerini satın alabileceğiniz en yakın satış noktasını bulun  |   IletişimCanon’un yurt dışı faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi için iletişim bilgileri Canon Eurasia spacer image spacer image
spacer image spacer image spacer image
spacer image spacer image
         
spacer image spacer image
spacer image Anasayfa > Kişisel Çözümler > Ürün serisi > Fotoğraf Makineleri > EF Lensler > Telefoto zum > EF 70-200mm f/4L IS USM spacer image spacer image
spacer image

Canon EF 70-200mm f/4L IS USM

Telefoto zum

EF 70-200mm f/4L IS USM

  Canon EF 70-200mm f/4L IS USM

  Profesyonellerin hafif IS telefoto zoom lensi.

  Kompakt, manevraya uygun ve hafif bu dünyanın ilk 4 duraklı Görüntü Sabitleyici lensi inanılmaz optik performans ve kullanabilirlik sağlamak amacıyla L serisi optiklerin en incesine sahiptir.

  Faydalar

  • L serisi optik
  • Hafif ve kompakt
  • 4 duraklı Görüntü Sabitleyici
  • f/4 yaklaştırma aralığı
  • Flüorit ve UD lens elemanları
  • Hızlı otomatik odak
  • Çevreye duyarlı contalar
  • Süper Tayf kaplamalar
  • Hoş arka plan bulanıklığı için dairesel diyafram
  • Taşıma kılıfı ve lens güneşliği

  Detaylı Özellikler

  4 duraklı IS

  EF 70-200mm f/4L IS USM dünyanın ilk 4 duraklı Görüntü Sabitleyicisi'ne (IS) sahiptir. Elde yapılan çekimler için idealdir; özellikle doğru ve hassas IS çoğu durumda tripod gereksinimini ortadan kaldırır. IS olmamasına göre 4 durağa kadar daha yavaş enstantane hızları (örn. 1/200 sn. yerine 1/15 sn.), görüntü bulanıklığında gözle görülür bir artışa neden olmadan kullanılabilir. Sabit kayma için IS Modu 2 yalnızca istenmeyen dikey sarsıntıyı düzeltir.

  L serisi kalite

  Lens Canon'un yüksek standart L serisi optiklerini, kaliteli yapısını, güvenilirliğini ve kullanabilirliğini birleştirmiştir. Net, yüksek kontrastlı görüntü kalitesi tüm kadraj boyunca ve tüm zoom aralığında sağlanır. Zor koşullarda sizi yarı yolda bırakmaz; metal ve polikarbonat yapısı özel ortamlarda toz ve nem sızıntısını engeller.

  Hafif

  172mm uzunluğu ve 760gr ağırlığıyla EF 70-200mm f/4L IS USM, performans, kullanabilirlik veya görüntü kalitesinden ödün vermeden hafif seyahat edilmesi gereken durumlarda idealdir.

  Sabit diyafram açıklığı

  Tüm odak uzaklığı aralığında diyafram açıklığında değişikliği olmadan fotoğrafçılar pozlamayı en geniş diyafram açıklığında ayarlayabilir ve enstantane hızını yavaşlatmadan 200mm'ye kadar zoom yapabilirler. Zoom ve odaklanma yapılırken lens uzunluğu sabit kalır.

  Flüorit ve UD lens elemanları

  Lenste ikincil kromatik sapmaları gidermek için bir Flüorit ile iki UD (ultra düşük dağılımlı cam) lens elemanını bir arada kullanılmıştır. Sonuçta, tüm zoom aralığında hedefin anahatlarında renk kırılması olmadan net, yüksek kontrastlı, bozulmaya uğramayan resimler elde edilir.

  Otomatik odak

  Halka tipi USM (Ultrasonik motor), tepkili, yüksek hızlı ve sessiz otomatik odaklama sağlar. Harika tutma kuvveti, aşırı çekimleri neden olmadan lens grubunun odaklanmasını doğru biçimde durdurur. Tam zamanlı manuel odak kontrolü AF kapatılmadan kullanılabilir. Minimum odaklama mesafesi tüm zoom aralığında 1,2m'dir.

  Süper Tayf kaplamalar

  Optimize edilmiş Süper Tayf kaplamaları ve lens elemanı şekilleri parlamayı ve gölgelenmeyi bastırır. Kaplamalar gerçek renk dengesi elde edilmesine ve kontrastın artırılmasına da yardımcı olur.

  Hoş arka plan bulanıklığı

  Elektro Manyetik Diyafram (EMD), odak dışı arka planlarda dengeli ve çekici bir bulanıklık oluşturmak için neredeyse mükemmel dairesel diyafram açıklığına sahiptir.

  Aksesuarlar

  Silindirik süngü güneşlik ve yumuşak çanta dahildir.

  Ürünün Teknik Özellikleri

  Görüntü boyutu -
  35 mm film eşdeğeri odak uzaklığı -
  Görüş açısı (yatay, dikey, diagnl) 29º - 10º
  19º 30' - 7º
  34º - 12º
  Lens yapısı (eleman/grup) 20/15
  Grup yaprağı sayısı 8
  Minimum diyafram açıklığı 32
  En kısa odaklama mesafesi (m) 1.2
  Maksimum büyütme (x) 0,21 (200 mm'de)
  Mesafe bilgileri Var
  Görüntü sabitleyici 4 kademe
  AF aktüatörü Halka USM ¹
  Filtre çapı (mm) 67 mm
  Maks. çap x uzunluk (mm) 76 x 172
  Ağırlık (g) 760
  Büyütme - Uzatma Tüpü EF12 II 0,23-0,6
  Büyütme - Uzatma Tüpü EF25 II 0,37-0,14
  Lens Kapağı E-67U / E-67II
  Lens siperliği ET-74
  Yumuşak kılıf LP1224
  Uzatıcılar EF1.4x II ve EF2x II Uyumlu
  AF aktüatörü ¹ Mekanik tam zamanlı manuel odaklama yerleşiktir

  Canon yeni görüntü yönetimi bulut hizmeti

  Canon Project1709 Beta.
  Ömürlük fotoğraflarınız şimdi bulutta

  spacer image
  spacer image spacer image spacer image
  spacer image
  spacer image You Can Image spacer image spacer image
  spacer image
  spacer image
  spacer image   © Copyright 2014   |   Şartlar ve Kullanım Koşulları    |   Sitemap   |   Tanımlama Bilgisi Hakkında Bilgiler spacer image spacer image
  spacer image spacer image spacer image spacer image
  spacer image   © Copyright 2014   |   Şartlar ve Kullanım Koşulları spacer image spacer image