no consumer

Görüntüleme için tutkulu, sizin için tutkulu

Grace, Pazarlama ve Halkla İlişkiler

Kariyerinizde mümkün olduğunca ilerleyin

Siddharth, Satış ve Danışmanlık

Bir işletmeden çok daha fazlasıyız

Graham, Yönetim

Görüntüleme için tutkulu, sizin için tutkulu

Claire, İşletme

Kariyerinizde mümkün olduğunca ilerleyin

Antonello, Satış ve Danışmanlık

Hedeflerimizi birlikte gerçekleştireceğiz

Oliver, İş Çözümleri ve BT ve Nicola, Satış ve Danışmanlık

Canon'da kariyer

Canon'da kariyer, tutkulu olmak demektir. İnsanlarımızı harekete geçiren ve sonuç veren, gurur hissiyle birlikte bu tutkudur ve ayrıca bu tutku, müşteri ve işten yayın ürünleri ve tıbbi ürünler, çözümler ve hizmetlere kadar görüntüleme alanında yaratıcı bir lider olmamızın sebeplerinden biridir.

Satış ve Danışmanlık

Hep küresel üne sahip hizmetler ve çözümler satan bir ekibin parçası olmak istediyseniz ve görüntüleme dünyasına tutkuyla bağlıysanız Canon'da kariyerinizi yeni bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Pazarlama ve Halkla İlişkiler

Yaptığımız işten gurur duyuyor ve bunu tüm dünyaya anlatmak istiyoruz. Burada devreye siz giriyorsunuz. Pazarlama ve halkla ilişkiler ekiplerimiz, müşteri kanalı pazarlaması ve iş planlamasından ürün yönetimine uzanan sorumluluklarla hizmetlerimize ve çözümlerimize hayat verir.

İş Çözümleri ve Bilişim Teknolojileri

Zoru seviyorsanız ve yaptığımız işin kalbinde yer almak istiyorsanız müşteri çözümlerine katkıda bulunun ve işimizi mümkün kılan altyapıyı oluşturun.

İşletme

Bir problem çözücüsünüz, geçmişte yaşanan zorlukları görebiliyor ve süreçlerimizi modernleştirmek için yeni yaklaşımlar önerip sonuç üretmek için şirketimize harika bir altyapı sağlayabiliyorsunuz.

Yönetim

Müşteri deneyimi ve insanlar için tutku duymanız gerekiyor. Amacımız şirketimizi geliştirmek için çalışanlarımızı geliştirmektir.

Yeni Mezunlar ve Stajyerlikler

Yüksekokul veya üniversiteden sonra ne yapmak istediğine karar vermek ürkütücü olabilir; bu sebeple yeni mezun ve stajyer programlarımız size seçtiğiniz alanda kariyerinizi geliştirmeniz için gerekli deneyimi sağlamak amacıyla düzenlenmiştir. Sara'nın hikayesini okuyun.

Çalışanlarımızla tanışın


Bizimle iletişim halinde kalın

İster İsveç'teki servis teknisyeni ister İspanya'daki satış personeli olsun, sizi Canon'daki kariyer fırsatlarını keşfetmeniz için etkin olarak teşvik ediyoruz. Her ofiste her türlü iş bulunmuyor, ancak her yerde ilginç fırsatlar bulabilirsiniz.

Kendinizi Canon'da hayal edin

Canon'a hayat veren çalışanlarıdır, bu yüzden samimi ve dengeli bir çalışma ortamı sağlamaya kararlıyız. Ayrıca birinci sınıf markamız aracılığıyla müşterilerimizle güçlü bir bağ kuruyoruz. Kendinizi Canon'da hayal edin ve buranın sizin için doğru yer olup olmadığına karar verin.