no consumer

LEGRIA ile kendinizi yaratıcı şekillerde çekin

İzleyicileriniz sizi bekliyor; yaratıcılığınızı yeni bir perspektiften Full HD kalitesiyle sergileyin. Mini serisi video kameranın ultra geniş açılı lens, değişken açılı LCD ve yerleşik stand gibi özellikler sunan benzersiz derecede kompakt ve olağanüstü taşınabilir tasarımı sayesinde zahmetsizce kendinizi kadraja dahil edebilir ve çevrenizi daha geniş açıyla yakalayabilirsiniz. Dahili Wi-Fi özelliği eserlerinizi kolayca paylaşmanızı, yayınlamanızı, kontrol etmenizi ve uzaktan izlemenizi sağlarken, üstün ses kalitesi eserlerinizdeki ses kalitesinin görüntü kalitesi kadar iyi olmasını sağlar.

LEGRIA-mini-Angle

LEGRIA mini

  • 170°'lik ultra geniş lens açısı
  • Değişken açılı LCD; yerleşik stand
  • Stereo Mikrofon
  • Wi-Fi: kolay paylaşım

LEGRIA mini X

LEGRIA mini X

  • 170°'lik ultra geniş lens açısı
  • Değişken açılı LCD; yerleşik stand
  • Büyük Stereo Mikrofon; Doğrusal PCM
  • Wi-Fi: uzaktan izleme ve kolay paylaşım

Kadraja siz de girin

Kendi filmlerinizin yıldızı olun. Ultra geniş açılı lens ve kendinizi LCD'de görmek için döndürebileceğiniz yenilikçi, değişken açılı dokunmatik ekran ile kendinizi her açıdan kolayca kadraja dahil edin ve çevrenizi daha geniş açıyla yakalayın.

Benzersiz yerleşik stand sayesinde tripod kullanmak zorunda kalmaz ve LEGRIA'nızı kolayca çevirerek yaratıcılığınıza farklı perspektifler katabilirsiniz.

LEGRIA mini serisiyle Canon'un HS sisteminin sunduğu yüksek çözünürlüğe ve düşük gürültü seviyesine sahip benzersiz fotoğraflar da çekebilirsiniz. 170° görüş açısı ve daha geleneksel yakın çekim ve zaman atlamalı kayıt seçenekleri sayesinde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Frame yourself
Broadcast yourself

Eserlerinizi yayınlayın

Dahili Wi-Fi ile yaratıcılığınızı geniş kitlelere ulaştırın. Eserlerinizi YouTube ve Facebook gibi sosyal ağlara yükleyebilir ve hatta içeriğinizi akıllı cihazınızda veya HDTV'nizde kablosuz olarak izleyebilirsiniz.

Akıllı telefon veya tablet kullanarak LEGRIA'nızı uzaktan kontrol edebilir, çok çeşitli canlı yayınlama ve paylaşım seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca LEGRIA mini X ile dışarıdayken evinizde neler olup bittiğini uzaktan izleyebilirsiniz.

Kapsamlı Ses

Görüntü kalitesinde olduğu kadar ses kalitesinde de üstünlük sunan filmler oluşturun.

Yüksek sinyal - gürültü oranına ve geniş dinamik aralığa sahip büyük stereo mikrofon, sıkıştırılmamış doğrusal PCM kayıt ve manuel kontrol özelliklerine sahip olan LEGRIA mini X ile CD kalitesinde kusursuz ses yakalayın.

LEGRIA mini, üstün ve kolay ses kaydı için yüksek kaliteli stereo mikrofona ve 5 sahne arasından seçim yaptığınızda ses ayarlarını sizin için otomatik olarak ayarlayan Sesli Sahne Seçme özelliğine sahiptir.

Immersive Audio