no consumer

Canon Wi-Fi kompakt fotoğraf makineleri

Canon'un Wi-Fi kompakt fotoğraf makineleri ile istediğiniz yerden internete bağlanın. Görüntülerinizi doğrudan IXUS veya PowerShot fotoğraf makinesinden yükleyin, yazdırın ve yedekleyin ya da fotoğraf makinenizi akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlayarak tek dokunuşla Dynamic NFC özelliğini kullanarak hareket halindeyken hızlıca paylaşmanın keyfini çıkarın.

Akıllı telefonlara ve tabletlere bağlanın

Dışarıdayken hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf paylaşmak ister misiniz? Wi-Fi fotoğraf makinenizi akıllı telefon ve tabletlerinize kolayca bağlamanızı sağlayan ücretsiz Canon Camera Connect uygulaması ile görüntüleri bulunduğunuz yerden yükleyin veya mobil cihazlarınıza kaydedin. Daha kolay bağlantı kurmak için son modellerimiz görüntülerin uyumlu telefonlara aktarılmasını tek tuşla başlatan Dynamic NFC özelliğine sahiptir.

Connect

Fotoğraf makinenizi kontrol edin ve canlı görüntüleri uzaktan görüntüleyin

Kendinizi grup çekimlerine kolayca dahil edin ve akıllı telefonunuzdan kablosuz Uzak Çekim özelliği ile muhteşem vahşi doğa görüntüleri yakalayın. Canon Camera Connect uygulamasını kullanarak uzaktan uyumlu Wi-Fi fotoğraf makinenizin deklanşör, optik zum ve flaşına ayarlayabilirsiniz ve son modellerimizin bazıları belirli bir mesafeden tam manuel kontrolün keyfini sürmenize olanak tanır.

Remote Shooting
Geotag Images

Mobil GPS aracılığıyla coğrafi etiketli görüntüler

GPS donanımlı akıllı telefon veya tablete sahip olmanın avantajından yararlanın ve Canon kompakt fotoğraf makineleriyle çektiğiniz görüntülere coğrafi etiket ekleyin. Her adımınızı hatırlamak ya da en çok sevdiğiniz tatil mekanlarının günlüğünü oluşturmak için muhteşem.

Fotoğraf makinenizden doğrudan internette paylaşım

Sharing_320x42.jpg

Fotoğraflarınızı ve filmlerinizi fotoğraf makinenizden doğrudan favori sosyal ağ sitelerinize yükleyin; bilgisayar gerekmez! Fotoğraf makinenizi evinizdeki Wi-Fi ağına* bağlayın, ardından görüntüleri e-posta, Twitter, Flickr, Google Drive™ ve Facebook üzerinden paylaşın. Film klipleri YouTube™'da HD kalitede paylaşılabilir. Fotoğraflarınızı Canon'un irista hizmetine de yükleyebilirsiniz: Anılarını yönetmek isteyenler için tasarlanan irista, kullanıcıların fotoğraf kitaplıklarına yepyeni şekillerde erişmesini, bakmasını ve yönetmesini sağlayan gelişmiş bir bulut tabanlı platformdur. Daha fazla ayrıntı için irista'yı ziyaret edin: https://www.irista.com/.

Screens

Fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak veya bilgisayarınızda yedekleyin

Değerli anlarınızı neredeyse her yerden bulut aracılığıyla yedekleyin. Image Sync özelliğini kullanarak irista galeriniz, Flickr veya Google Drive hesabınızdaki görüntülerinizi istediğiniz yerde kablosuz olarak yedekleyebilir; ayrıca görüntülerinizi kişisel bilgisayarınızla ve hatta akıllı telefonunuzla senkronize edebilirsiniz.

Canon ürünlerinize bağlanma

Dünyaya bağlanın

Dynamic NFC özellikli Wi-Fi fotoğraf makinenizi Canon Connect Station ile birlikte kullanarak fotoğraf ve filmlerinizi sosyal medya sitelerinde ve çevrimiçi albümlerde kolayca paylaşın, aileniz ve arkadaşlarınızla HD TV'de izleyin.

* İnternet üzerinden doğrudan paylaşım, Görüntü Senkronizasyonu ve Sunucu Üzerinden Gönder özellikleri bir CANON iMAGE GATEWAY hesabı gerektirir. CANON iMAGE GATEWAY bazı ülkelerde veya bölgelerde desteklenmiyor olabilir. Daha fazla bilgi almak için lütfen www.canon-europe.com/cig adresini ziyaret edin.

iPad, iPhone, iPod ve iPod touch, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır.

YouTube, Android ve Google Drive Google Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

Facebook ve F logosu, Facebook Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

Twitter, Twitter Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

FLICKR markası Yahoo! Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.