EOS Dijital SLR ve Kompakt Sistemli Fotoğraf Makineleri

İster zevk almak isterseniz de para kazanmak için çekim yapıyor olun, Canon EOS dijital SLR ve Kompakt Sistemli fotoğraf makineleri size yaratıcı olma gücü sunar. En modern özellikler, üstün görüntü kalitesi ve sezgisel tasarım kavramları, güvenebileceğiniz ve keyif alabileceğiniz gelişmiş performansı size sunmak için bir araya gelir.

Yeni Başlayanlar için EOS

Fotoğraf Meraklıları için EOS

Profesyoneller için EOS

DSLR fotoğrafçılığına adım atarak kullanımı kolay ve harika görünen fotoğraflar ve videolar sunan bir fotoğraf makinesiyle daha yaratıcı kontrolün keyfini çıkarın.

Fotoğrafçılık ve videoda sonraki adımlarınızı atarak benzersiz ve güzel görüntüler çekmenize yardımcı olacak gelişmiş özellikleri keşfedin.

Sizin ve müşterilerinizin seveceğiniz yaratıcı fotoğrafçılığı sağlayan yeni performans standartlarının ve güvenilirliğin keyfini çıkarın.

Trovati

EOS 7D Mark II: Mükemmel anın peşinde

Mükemmel fotoğraf anının peşinde olanlar için ideal olan EOS 7D Mark II, diğer fotoğrafçıların kaçıracağı görüntüleri yakalamanızı sağlar. Hem hızlı hem de esnek olan bu DSLR, yaratıcı yönünüzü yepyeni şekillerde ifade etmenize yardımcı olur.

EOS1200DANGLE

EOS 1200D - Her fırsatı kucaklayın

Doğum günü kutlamalarından tatil maceralarına kadar, muhteşem sonuçlar için EOS 1200D'ya güvenebilirsiniz. Birinci sınıf görüntüleme sistemiyle sezgisel ve kullanımı kolay kontrolleri bir araya getiren EOS 1200D, ilk kez DSLR makine kullananlar için ideal. Canon'un EOS Rehberi uygulaması sayesinde anılarınızın hak ettiği güzellikte fotoğraflar çekmek artık çok kolay ve eğlenceli.

Compact EOS

Kompakt EOS – Boyutu küçük, kalitesi büyük

Dilediğiniz yere götürebileceğiniz küçüklükte ve hafiflikteki EOS fotoğraf makineleriyle yaşam stilinizi kaydedin. Düşük ışık koşullarında bile, birçok yaratıcı kontrol ve üstün görüntü kalitesinin duyarlı kullanımının keyfini çıkarın. Ayrıca, lensler ve aksesuarlardan oluşan eksiksiz EOS Sistemi'nin esnekliğinden yararlanın.

EOS 60Da

EOS 60Da – Yıldızlara bakın

EOS 60D'nin astrofotoğrafçılık için özel olarak değiştirilmiş bir sürümü. Kızılötesine yakın ışığa karşı geliştirilmiş hassaslık, elektromanyetik spektrumun bu bölümündeki ışığı emen gaz nebulası gibi fenomenlerin fotoğraflarının çekilmesine imkan tanır. Fotoğraf makinesinin 18 megapiksel çözünürlükteki CMOS sensörü ve DIGIC 4 işlemcisi, dijital gürültüyü kontrol altında tutar ve görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarır.

Sinema EOS

Cinema EOS

EOS'unuz ile yüksek kaliteli Full-HD videolar çekin. Alan derinliği üzerindeki hassas kontrol sinematik stile sahip sığ odak efektleri sağlar. Yüksek ISO ayarlarında bile üstün görüntü kalitesi sunar.

EOS Sistemi

EOS System

Tüm dünyada profesyonel fotoğrafçıların güvendiği lenslerin, Speedlite flaşların ve aksesuarların oluşturduğu bir sistem içinden seçim yapın. Yakın çekim fotoğrafçılık için uzman makro lenslerden veya görüntü kalitesinde ve alan derinliği kontrolünde en üst düzey için hızlı diyaframlı sabit lenslerden yararlanın.

EOS ürününüz için destek

EOS ürününüze ilişkin yazılım, bellenim ve kılavuzları indirin ve çevrimiçi teknik destek ve sorun giderme kaynaklarına erişin.

Önceki EOS fotoğraf makineleri arama

Arşivlenmiş ürünler bölümümüzde eski EOS modellerine ilişkin özellikleri ve uyumlu aksesuar bilgilerini bulun.