Speedlite Flaşlar

Güçlü, çok yönlü ve kullanımı kolay! Kapsamlı Canon Speedlite flaş çeşitleri flaş fotoğrafçılığında yeni çığırlar açıyor. İster parlak gün ışığında ister karanlıkta, ister fotoğraf makinesinin üzerine yerleştirilmiş veya ayrı olarak kullanılsın bu çok özellikli flaş lambaları her fotoğrafçıya aydınlatma konusunda olağanüstü yaratıcılık olanakları sunuyor.


Speedlite 600EX-RT

Speedlite 600EX-RT

Hem kamera içinde hem de kamera dışında kullanıma yönelik güçlü flaş. Yerleşik radyo tetikleme, 30 m'ye varan mesafelerde uzaktan aydınlatma kontrolü sunar.


Speedlite 600EX

Speedlite 600EX

Hem kamera içinde hem de kamera dışında kullanıma yönelik güçlü flaş.


Speedlite 430EX III-RT

Speedlite 430EX III-RT

Güçlü, çok yönlü ve taşınabilir Speedlite flaş ile aydınlatmaya yeni bir yaklaşım getirin. Radyo frekans tetikleme fotoğraf makinesi dışı flaşı kolaylaştırır ve fotoğrafçılığınıza yaratıcılık katmanız için yeni yollar açar.


Speedlite 320EX

Speedlite 320EX

Kablosuz Yardımcı teknolojisi, bir yansıtma/döndürme özelliğine sahip başlık ve video çekimi için sürekli LED ışık kaynağı ile Canon Speedlite 320EX, EOS kullanan fotoğrafçılar için yeni yaratıcı imkanlar sunar.


Speedlite 270EX II

Speedlite 270EX II

Canon Speedlite 270EX II ile aydınlatmanın yaratıcı tarafını keşfedin – fotoğraf makinesinden ayrı olarak kullanımı fotoğraf makinesi flaş yuvasındaki kullanım kadar kolay olan kompakt bir flaş lambası.


Speedlite 90EX

Speedlite 90EX

Portreler ve iç mekan sahneleri gibi günlük çekimleri harika şekilde aydınlatan ve yaratıcı ışıklandırma efektleri sağlayan küçük ve yüksek performanslı bir flaş. EOS M için ideal seçenek.


Macro Ring Lite MR-14EX II

Macro Ring Lite MR-14EX II

Yüksek performanslı Macrolite flaş, hem açık alanda hem de stüdyoda yakın çekim yapan fotoğrafçılar için yaratıcı aydınlatma çözümleri sunar.


Macro Twin Lite MT-24EX

Macro Twin Lite MT-24EX

MT-24EX Macro Twin Lite ile makro fotoğrafçılık aydınlatmanızın kontrolünü elinize alın. Makro uzmanları için tasarlanmıştır: Hem ışık yönlendirmesi hem de güç bakımından çok yönlülük sağlar.


Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

Küçük, hafif ve taşınabilir ST-E2, iki grup uzak kablosuz yardımcı Speedlite flaşı kontrol etmek için adanmış bir kızıl ötesi vericidir. Ayrıca düşük ışıkta yardımcı odak ışığı olarak kullanılabilir.


Speedlite Transmitter ST-E3-RT

Speedlite Transmitter ST-E3-RT

Uyumlu Speedlite flaşlarla 30 metreye kadar mesafeleri aydınlatın. Radyo frekans kontrolü doğrudan görüş mümkün olmadığında bile güvenilir çalışma sağlar.

spacer
            image

Tüm Ürünler:

İlgili Ürünler
EOS Dijital SLR ve Kompakt Sistemli Fotoğraf Makineleri
EF Lensler
PowerShot ve IXUS dijital kompakt fotoğraf makineleri
Daha Fazlası :
Arşiv Ürünleri