Canon i-SENSYS MF4750

i-SENSYS MF4750

Kompakt, alandan tasarruf sağlayan siyah beyaz lazer yazıcı, fotokopi makinesi, tarayıcı ve faks. Evlerinde ve küçük ofislerinde, kullanımı kolay, hızlı, enerjiyi verimli kullanan bir aygıt isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

Faydalar

  • Siyah beyaz lazer çok işlevli ürün: yazdırma, kopyalama, tarama ve faks gönderme
  • Hızlı baskı hızı: 23 sayfa/dakika
  • Şık ve kompakt tasarım
  • Kullanım kolaylığı için ayarlanabilir panel ve tek dokunuş çözüm tuşları
  • 35 yapraklık ADF
  • Sessiz Mod
  • Hızlı İlk Baskı
  • Enerji tasarruflu

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS MF4750 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Yüksek kaliteli çok işlevli ürün


Bu siyah beyaz lazer Hepsi Bir Arada; maksimum üretkenlik sağlamak üzere kolay kullanılabilen, ev veya küçük ofisler için ideal, profesyonel kaliteye sahip bir yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve fakstır.

Hızlı baskı ve kopyalama


23 sayfa/dakika olan siyah beyaz lazer yazdırma ve kopyalama hızı, makinede belgelerin çıktısı için hiç beklememenizi sağlar. Geliştirilmiş 1200 x 600 dpi çözünürlük, net metin ve yumuşak grafikleri de içeren, yüksek ayrıntı düzeyine sahip profesyonel görünümlü belgelerin alınmasını sağlar.

Şık ve kompakt


Carina 2'nin zarif, modern görünümü, her ofis ortamına uyar. Şık, kompakt tasarımı, masaüstünde çok az yer kaplayacağı, neredeyse her yere kolayca sığabileceği anlamına gelir.

Üretkenliği artırır


Deneyimsiz kullanıcıların bile kolayca çalıştırabileceği Carina 2, çalışma şeklinize uyan çok yönlü, ayarlanabilir bir ekrana sahiptir. Masaüstünde kullanılmak üzere, panel dikey olarak ayarlanabilir veya aygıtın yanında ayakta durmayı tercih ederseniz, yukarı bakacak şekilde yerleştirilebilir. Geniş bir LCD ekran, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri bir bakışta gösterir. Daha fazla verimlilik için, tarama ve kopyalama iş akışları, taramaları dosyaya gönderecek tek dokunuş çözümleri kullanılarak kolayca ayarlanabilir veya birkaç görüntü, bir sayfaya kopyalanarak kağıttan tasarruf edilebilir.

Zaman kazandırır


35 sayfalık Otomatik Belge Besleyici (ADF) ile daha üretken bir şekilde çalışın ve makinenin yanında bekleyerek geçirdiğiniz zamanı azaltın.

Sessiz Mod


Yoğun çalışılan bir ortamda daha sessiz çalışma için, Sessiz Mod daha az gürültüyle yazdırma yaparak dikkatiniz dağılmadan çalışabilmenizi sağlar.

Hızlı İlk Baskı


Canon'un Hızlı İlk Baskı teknolojileri aygıtın uyku modunda baskıya hızlı bir şekilde geçmesini sağladığından, belgeleri beklemezsiniz.

Zamandan ve paradan tasarruf edin


Pazar lideri enerji verimliliği, performansı etkilemeden enerji tüketimini ve maliyetleri azaltır. Sınıfında lider TEC puanlamasıyla, bu aygıt uyku modunda yalnızca 1,4 Watt tüketerek çevreye olan etkisini azaltır.

Hepsi-Bir-Arada kartuş


Hepsi-Bir-Arada kartuş, bakım yapmaya gerek kalmadan çalışmayı sağlar ve güvenilirliği artırır. Toner, tambur ve temizleme ünitelerini içeren Orijinal Canon Lazer Kartuşu birkaç saniye içinde değiştirebilir ve çok işlevli ürününüzü yeniymiş gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kartuşlar sarf malzemelerini en aza indirir ve kolayca geri dönüştürülebilir.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS MF4750, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Automatic Document Feeder

Otomatik Doküman Besleyici

Copy

Fotokopi

Super G3 FAX

Super G3 FAKS

USB connection

USB bağlantısı

User friendly LCD display

Kullanıcı dostu LCD panel

Paper Save Copy shortcut key

Kağıt Tasarruflu Kopyalama fonksiyon tuşu

Quiet printing mode

Sessiz yazdırma modu

Professional Scan quality

Profesyonel Tarama Kalitesi

Scanning shortcut key

Tarama fonksiyon tuşu

Tilting control panel

Ayarlanabilir kontrol paneli

Sonraki Adımlar

Nereden satın alınır

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Daha fazlasını keşfedin