PIXMA Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Muhteşem baskı kalitesi, kullanımı kolay yazılımı, gelişmiş bağlantı olanakları ve şık tasarımlarıyla PIXMA mürekkep püskürtmeli yazıcı özel serisi, hem evlere hem de küçük işletmelere uyum sağlayan modellere sahiptir. PIXMA, giriş seviyesi yazıcılardan gelişmiş Hepsi Bir Arada yazıcılara kadar her ürünüyle hızlı bir biçimde yüksek kaliteli belgeler ve fotoğraflar oluşturur. PIXMA profesyonel fotoğraf yazıcıları olağanüstü fotoğrafçılıkla mükemmel bir uyum sağlar.

Ev Fotoğraf Yazıcıları

[MASTER] Home Printing (Family Shot)

Ev için ideal olan şık ve kompakt PIXMA ev tipi fotoğraf yazıcıları ve fotokopi, tarama işlevli Hepsi Bir Arada yazıcılar kolay kullanımı ile her seferinde olağanüstü kalitede sonuçlar sağlar.

Ev - Ofis Yazıcıları

[MASTER] Office Printing (Family Shot)

PIXMA ev ofisi yazıcıları ve fotokopi, tarama, faks işlevli ve ADF özelliğine sahip Hepsi Bir Arada yazıcılar, üretimi ve bağlantı olanaklarını artırmak için şirket genelinde sorunsuz paylaşıma yönelik pratik çözümler sunar.

Doldurulabilir Tanklı Yazıcılar

[MASTER] refillable ink tank printers image

PIXMA G Serisi, PIXMA ürün ailesinin etkileyici özelliklerine eklenen yeni, kullanımı kolay, doldurulabilir mürekkep kartuşlarıyla verimli ve pratik kullanım için tasarlanmıştır.

Profesyonel Fotoğraf Yazıcıları

[MASTER] Professional Printing (Family Shot)

PIXMA profesyonel fotoğraf yazıcılarıyla görüntülerinizi yaratıcı bir şekilde kontrol edin. 8, 10 veya 12 mürekkepli sistemler sunan bu mürekkep püskürtmeli A3 fotoğraf yazıcılar istediğiniz görüntü sonuçlarına ulaşmanızı sağlar.

Kablosuz Baskı

Wi-Fi özelliğiyle PIXMA mürekkep püskürtmeli yazıcınızı kablosuz olarak paylaşabilir ve evinizin her yerinden çıktı alabilirsiniz. Canon'un ücretsiz uygulamasını veya AirPrint desteğini kullanarak akıllı telefonlardan ve tabletlerden çıktı alabilirsiniz.

Bulut Baskı

PIXMA bulut baskı uyumlu yazıcılar, doğrudan yazıcı ekranından çevrimiçi bulut hizmetleri üzerinden baskı alma özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar. Ayrıca mobil cihazları kullanarak Internet üzerinden dilediğiniz yerden baskı alabilirsiniz.

Yazılım

PIXMA yazılımı fotoğraf baskısını kolaylaştırır, albümlerinizi düzenlemenize yardımcı olur, Hepsi Bir Arada yazıcılarla kolayca tarama yapmanızı ve özel çevrimiçi hizmetlere erişmenizi sağlar.

Kalite ve Hız

PIXMA mürekkep püskürtmeli fotoğraf yazıcılarında bulunan benzersiz baskı kafası ve mürekkep teknolojileri olağanüstü, yüksek kaliteli fotoğrafları ve belgeleri hızlı bir biçimde yazdırmanızı sağlar.

Verimlilik

PIXMA mürekkep püskürtmeli yazıcılar optimum verim için tasarlanmıştır; kağıt ve enerji tüketiminizi en aza indirmenize yardımcı olan özelliklerle ve yazılımla donatılmıştır.

Mürekkep veya Kağıt mı Arıyorsunuz?

Sarf malzemeleri bulucumuzla PIXMA yazıcınız için doğru mürekkep kartuşunu ve kağıdı bulun.

PIXMA Destek ve Yüklemeler

PIXMA Mürekkep Püskürtmeli Fotoğraf Yazıcınıza yönelik sürücü, yazılım, bellenim ve kılavuzları indirin, çevrimiçi teknik destek ve sorun giderme kaynaklarına erişin.

Arşivdeki PIXMA Yazıcılar

Arşivdeki ürünler bölümümüzde önceki PIXMA Mürekkep Püskürtmeli Fotoğraf Yazıcısı modellerinin teknik özellik ve uyumlu sarf malzemesi bilgilerini bulabilirsiniz.

Yazıcı bulmakta yardıma mı ihtiyacınız var?

Yazıcı seçicimizle eviniz veya ofisiniz için en iyi yazıcıyı bulun. Masaüstü Hepsi Bir Arada, lazer ve mürekkep püskürtmeli fotoğraf yazıcılarımızı karşılaştırın.