no consumer

PIXMA Bulut Baskı

Bulut baskı uyumlu yazıcılarla doğrudan Internet'ten yazdırma özgürlüğünün keyfini çıkarın. Gelişmiş PIXMA Cloud Link özelliğine sahip yazıcılar, çevrimiçi içeriği doğrudan yazıcı ekranından veya Canon PRINT uygulamasını kullanarak mobil cihazınızdan uzaktan görüntülemenize ve yazdırmanıza izin verir.

PIXMA Cloud Link

Depolama hizmetleri kullanarak Cloud Print ve Buluta Tarama

Dropbox, Google Drive ve daha fazlası gibi çevrimiçi depolama hizmetlerinden belgelerinizi yazdırın. Buluttan doğrudan JPG görüntüler, PDF, Word, Excel ve PowerPoint dosyaları yazdırabilirsiniz. Dosyalarınızı bulut hizmetlere tarayıp yükleyebilir veya doğrudan yazıcı ekranından e-posta olarak bile gönderebilirsiniz.

Sosyal ağlardan bulut baskı

En sevdiğiniz Instagram, Facebook ve Twitter fotoğraflarınızı basın. Saniyeler içinde üstün sonuçlar elde etmek için doğrudan PIXMA yazıcınızın ekranından veya mobil uygulamanızdan basmak istediğiniz fotoğrafı seçin. Fotoğrafı ilgili mesajıyla birlikte de basabilirsiniz.

Çevrimiçi fotoğraf albümlerinden bulut baskı

CANON iMAGE GATEWAY, Flickr ve Photobucket'te çevrimiçi fotoğraf depolama albümlerinizde bulunan yüksek kaliteli görüntülere kolayca göz atın ve baskı alın.

PIXMA hizmetlerinden bulut baskı

Canon'un Creative Park veya özel CREATIVE PARK PREMIUM hizmetlerinde bulunan içeriği kullanarak profesyonel görünümlü tebrik kartları, takvimler ve olağanüstü 3B el işleri oluşturun ve yazdırın. Kullanışlı şablonları PIXMA buluttan yazdırın.

Canon PRINT app

Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulaması

Akıllı telefonuzdan veya tablet cihazlarınızdan kolayca yazdırmak için Canon'un ücretsiz Canon PRINT uygulamasını indirin. PIXMA Cloud Link hizmetlerine uzaktan erişimin tadını çıkarmak için uygulamayı bulut baskı uyumlu yazıcılarla kullanın.

Kullanım örneği

Wi-Fi Baskı

PIXMA'nızı akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kablosuz olarak kullanın. Mobil cihazınızla kolayca yazdırma ve tarama işlemleri gerçekleştirin.

Bulut Baskı

Yazıcınızın ekranından kullanabildiğiniz PIXMA Cloud Link hizmetlerini uzaktan da kullanın.

Buluta Tarama

Belgelerinizi ve fotoğraflarınızı tarayın, doğrudan bulut hizmetlerine yükleyin ya da yazıcı ekranını veya mobil uygulamayı kullanarak e-posta olarak gönderin.

Yazıcı Ayarları

Yazıcı durumunu, mürekkep bilgilerini kontrol edin ve çevrimiçi yazıcı kılavuzuna neredeyse her yerden erişin.

Canon PRINT uygulaması, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Cloud Print

Google Cloud Print'i destekleyen PIXMA yazıcılar, Google Docs'taki belgelerinizi, e-postalarınızı, fotoğraflarınızı ve PDF eklerini istediğiniz yerden akıllı telefonlardan, tabletlerden ve klasik masaüstü bilgisayarlarından yazdırmanızı sağlar. İster yazıcıyla aynı odada bulunun, isterseniz başka bir kıtada olun, dosyalar her yerde Internet üzerinden güvenli bir şekilde gönderilir.

Bulut baskı uyumlu diğer yazıcılar

Daha eski PIXMA Cloud Link sürümüne sahip bulut baskı uyumlu yazıcılar, CANON iMAGE GATEWAY'de bulunan çevrimiçi albümlerinizdeki en sevdiğiniz fotoğraflara göz atmanızı ve doğrudan yazıcı ekranından basmanızı sağlar. İhtiyacınız olduğunda takvim, yazı malzemeleri ve diğer şablonları doğrudan PIXMA Cloud'dan yazdırın.

Her bir özelliğin ve yazılımın uyumluluğunu doğrulamak için lütfen ilgili ürünün teknik özelliklerini kontrol edin.

Facebook ve F logosu, Facebook Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

FLICKR işareti Yahoo! Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

Android™ ve Google Cloud Print™, Google Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.