Dünya Çapında Canon

Canon daha iyisi için devamlı değişen bir şirkettir. Yıllık net 3.467 milyar Yen'lik satış yapan ve 200 şirkette110.000'den fazla insanı istihdam eden Canon, dünya çapında güven duyulacak mükemmel bir şirket olmak için çaba göstermektedir. Canon'u seçen ürün kullanıcıları şıklık, teknolojik yenilik ve kalite rahatlığı elde ederler.

Canon Inc. / Tokyo

Ayrıca toplumun iyiliği için yaşamayı ve çalışmayı ifade eden Kyosei felsefesinin rehberlik ettiği bir şirkete destek vermenin güvenini yaşarlar. Bu felsefeyle Canon çalışmalarını yürüttüğü her coğrafyada çevre ve toplumu koruyacak adımlar atar. Canon aşağıdaki dünya çapında kabul görmüş yayınlarca kabul görmüş organizasyonlar içinde gösterilir:

  • Business Week en iyi global marka arasında Canon'u 35. sıraya koyar.
  • Fortune Dünya'da en çok beğenilen şirketler olarak Canon'u "All Stars" listesinde 30. sırada ve bilgisayar endüstrisinde 5. sırada gösterir.
  • Financial Times Canon'u dünyanın en saygı değer şirketleri arasında 25. sırada gösterir. Fujio Mitarai şirketin başkanı ve CEO'su olarak dünyanın en saygı değer şirket liderleri arasında 10.sıradadır. Sıralama 25 ülkeden 1000 kişinin cevaplamasıyla oluşturulmuştur.

spacer
					image

Hakkımızda

Felsefemiz
Dünya Çapında Canon
Canon Avrupa
Counterfeit