İş Ortakları ve Antlaşmalar

Canon, Avrupa'da iş yeri için baskı ve belge çözümleri alanında lider konumdadır. Yenilikçi ürünlerimiz; optik ve görüntüleme teknolojilerinin ön cephesindedir ve Hewlett Packard ve Microsoft gibi aynı derecede saygın stratejik iş ortaklarımızın uzmanlığıyla gelişir.

Müşterilerimize de "İş Ortağı" olarak yaklaşırız. Müşterimizle olan ilişkimiz cihazın satışı veya kurulumundan daha ötedir. Hem ofis hem de profesyonel baskı sektöründeki müşterilerimizle yakın çalışarak, onların gereksinimlerini tam olarak belirleriz ve ihtiyaçlarına göre özel çözümler sağlarız. Kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra, gerçek anlamda üretkenlik ile verimliliği artıran ve maliyetleri azaltan bir hizmet serisi olarak danışmanlık hizmetleri, akıllı yazılım çözümleri, eğitim ve destek sağlamaktayız.

Profesyonel baskı müşterilerimiz, baskı sürecinin tümünü kapsayan bir ürün portföyü sunmamızı sağlayan NexPress ve Gretag Macbeth gibi organizasyonlarla olan ilişkimizden faydalanmaktadır. Gelişmiş renk yönetimimiz, üretim iş akışımız ve değişken veri baskı çözümlerimiz birçok müşterimizin rekabetin giderek arttığı pazarda kendilerini farklı kılmalarına yardımcı olmuştur.

spacer
					image
Partner programı