Canon Europe, EXPO 2015’te 8 kat parlak görüntü sunan ağ kamerasını tanıtıyor

Canon Europe, EXPO 2015’te en yeni ağ kameralarını tanıtıyor. 8 kat daha parlak görüntü sunabilen yeni kamera ile düşük ışıkta kızılötesi görüntülemeye gerek kalmıyor

İstanbul, 13 Ekim 2015 – Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon Europe bugün Paris'te, EXPO 2015'te en yeni çığır açıcı ağ görsel çözümleri (NVS) teknolojilerini gösterecek. Bu yeni geliştirmeler, Canon’un toplumun gün geçtikte genişleyen izleme ve gözetleme ihtiyaçlarına yanıt olarak ürettiği, güvenlik pazarının da ötesine geçen çözümleriyle NVS pazarına dönük çabalarını vurguluyor.

expo-banner.jpg

Fuarda Avrupa'da ilk kez Canon'un ultra telefoto lensine sahip konsept yüksek hassasiyetli ağ kamerası gösterilecek. Bu yüksek büyütme lensinin klasik telefoto ağ kamerası modellerinden sekiz kat daha yüksek parlaklık seviyelerini yakalaması, çok düşük ışıklandırma altında kızıl ötesi görüntülemeye gerek kalmadan net ve doğru izleme ve video çekimi yapılabileceği anlamına gelir.

EXPO'da Canon, önümüzdeki beş yıl içinde büyüme açısından kilit bir alan haline gelecek bir alan olarak NVS'nin üzerinde duracak. Sadece EMEA bölgesinde video gözetleme pazarının 2018 itibariyle neredeyse 18 milyar Dolarlık bir pazar değerine ulaşması bekleniyor¹ ve Canon, bu dinamik ve hızla büyüyen pazarda lider konumunu güçlendirmeye devam edecek.

Canon’un en yeni NVS teknolojisi ve çözümleri fuarda Canon Grubu şirketler Axis ve Milestone'un en son yenilikleriyle birlikte sergilenecek. Bu üç şirket, kendi ürün tekliflerindeki bireysel güçlerini gösterime sunacakları gibi birlikte çalışarak müşterilerine gelecekte nasıl daha fazla yenilik ve değer katabileceklerine dair fikirler verecekler. 

Canon Europe Ağ Görsel Çözümleri Müdürü Jacco Leurs şöyle bir yorum yaptı: “Canon’un yeni grup şirketleri Axis ve Milestone, gözetleme pazarındaki küresel iddiamızı hayata geçirmemize yardım ederek merkezi bir rol oynayacaklar.  Bize bol miktarda deneyim, müşteri, ortak, teknoloji ve çözüm sunacaklar. Canon’un ağ görsel çözümlerine yaptığı küresel yatırım bizim bu sektöre dönük iddiamızı sağlamlaştırdığı gibi bu alanda önümüzdeki beş yıl içinde ve sonrasında yapacağımız araştırma ve geliştirmeleri geliştiriyor.”

Canon’un güvenlik amaçlarıyla gözetleme kapasitesini artırmak için kullanılan NVS teknolojilerine ek olarak, Canon EXPO'da NVS'nin sunduğu olanakların turizm ve spor gibi çok farklı alanlarda iyileştirmeler yapmak için nasıl kullanılabileceğine dair gösterimler de yer alacak.  Canon'un fuarda gösterilecek NVS teknolojileri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen şu adresi ziyaret edin: http://www.canon-europe.com/expo veya @CanonEXPOParis adresini takip edin.


¹ IHS Güvenlik Sistemleri Entegrasyonları 2015 Raporuna göre güvenlik ekipmanları ve hizmetlerini içermektedir.

spacer
					image
Basın Bültenleri
Kurumsal Haberler
İş Görüntüleme Haberleri
Tüketici Görüntüleme Haberleri
Canon Kurumsal Haberler
Bilgi
Görüntü Bankası
RSS Besleme
Kurumsal Haberler
İş Görüntüleme Haberleri
Tüketici Görüntüleme Haberleri