“Canon EOS” İzmirlilerle buluşuyor

Canon, üstün görüntü kalitesi ve sezgisel tasarım kavramları, güvenilir ve keyifli performansa sahip EOS ailesini İzmirli fotoğrafseverlerle “EOS Günleri”nde buluşturacak. Katılımcılar, 23 Ocak Cumartesi günü, Hilton İzmir’de düzenlenecek etkinlikte, fotoğraf atölyelerine katılacak, yeni EOS ürünlerini de test etme imkanı yakalacak

1453117852_EOS_5DS_FSL_SMALL.jpg 1453117858_EOS_5DS_R_FSL.jpg 1453117860_EOS_5DS_Left.jpg

İstanbul, 18 Ocak 2016 – Fotoğraf ve görüntüleme çözümleri lideri Canon, 23 Ocak Cumartesi günü Hilton İzmir’de EOS dijital SLR fotoğraf makinelerinin yer alacağı bir etkinlik düzenleyecek. “EOS Günleri”nde fotoğrafseverler birbirinden renkli ve keyifli fotoğraf atölyelerine katılırken fotoğrafçılık hakkında bilgi sahibi olacak.

Fotoğraf dolu bir gün
“EOS Günleri”nde yemek ve still life fotoğrafçısı Barış Can Delice tarafından yemek fotoğrafçılığı atölyesi düzenlenecek. Sonrasında Kutay Kösem, “DSLR Fotoğraf Makineleri”yle video çekimi tekniklerini anlatacak. Güner Gülyeşil Manzara Fotoğrafçılığı Atölyesi’nde, mazara fotoğrafçılığının inceliklerini paylaşacak. Canon ürünleri hakkında merak edilen soruları ise Mert Gündoğdu yanıtlayacak.

EOS günlerine katılan misafirler, aynı zamanda EOS ailesinin yeni ürünlerini de test edebilecek.

EOS 5DS ve 5DS R büyük ilgi görüyor
35mm sensörlerinin sınırlarını kaldıran EOS 5DS ve 5DS R şimdiye kadar bir full frame sensörde görülebilecek en yüksek megapiksel kapasitesini sunarak, 50.6 MP seviyesine kadar ulaşabiliyor. Henüz benzeri görülmemiş bir kalite sunan bu fotoğraf makineleri ister manzara, mimari, moda çekimlerinde, ister portrelerde olsun hem kişisel hem de profesyonel çekimlerde çözünürlük, hassasiyet ve dayanıklılığın olağanüstü bir kombinasyonu sunması ile de dikkat çekiyor.

Saniyede beş kare çekim yapabilen EOS 5DS ve 5DS R, Canon’un ikonik tasarım DNA'sı kullanılarak üretildi. En kaliteli magnezyum alaşımından üretilen son derece dayanıklı gövdesi, her türlü hava koşulunda yapılan çekimlerde dayanıklılık gösteriyor.

spacer
					image
Ayrıntılı Bilgi
Görseller [ZIP, 874 KB]
Basın Bültenleri
Kurumsal Haberler
İş Görüntüleme Haberleri
Tüketici Görüntüleme Haberleri
Canon Kurumsal Haberler
Bilgi
Görüntü Bankası
RSS Besleme
Kurumsal Haberler
İş Görüntüleme Haberleri
Tüketici Görüntüleme Haberleri