EOS Companion Mobil Uygulama

EOS 1200D ve Companion uygulaması ile fotoğrafçılık için en iyi başlangıcı yapın

EOS 1200D ürününüzü tanıyın. Adım adım alıştırmalar ve uygulamalı eğitim videoları ile DSLR fotoğrafçılığının temellerini öğrenin. Uygulamalı görevler, yeni nesneler ve çekim stillerini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

  • App Store'dan indirin
  • Google Play Store'dan indirin
EOS

EOS Companion Uygulaması Hakkında

Resmi Canon EOS Companion Uygulaması ile EOS 1200D ürününden nasıl en iyi şekilde yararlanacağınızı öğrenebilirsiniz. Fotoğraf makinesinin işlevleri ile ilgili bilgi edinmek için interaktif bir düğme kılavuzu kullanın. Adım adım uygulamalar Otomatik mod dışında da güvenle çekim yapmanıza yardımcı olur. Eğitim videoları, faydalı tekniklerle fotoğrafçılığın temellerini tanımanızı sağlar. İlham arıyorsanız fotoğraf yarışmaları sizi yaratıcı düşünmeye teşvik eder.

  • Düğme kılavuzu, size EOS 1200D ürününün kontrollerini kullanmayı öğretir
  • Eğitim videolarıyla DSLR fotoğrafçılığın temellerini keşfedin
  • Adım adım uygulamalarla fotoğrafçılık ilkelerini nasıl uygulayacağınızı öğrenin
  • Genel fotoğraf sorunlarına çözüm bulun
  • Fotoğraf yarışmalarından ilham alın

SSS

EOS Companion uygulamasını Apple iPhone veya iPod Touch cihazıma nasıl indirebilirim?

Cihazınızda App Store'dan "Canon EOS Companion" uygulamasını aratın ve arama sonuçlarında çıkan uygulama simgesine dokunarak seçiminizi tamamlayın. Uygulama sayfası yüklendiğinde uygulamayı yüklemek için Ücretsiz düğmesine dokunun. Mobil ağ veri kullanım ücreti ödemek istemiyorsanız uygulamayı Wi-Fi üzerinden indirin. Alternatif olarak, EOS Companion uygulamasını iTunes ile bilgisayarınıza veya Mac ürününüze de indirebilirsiniz. Uygulamayı iTunes Store'da aratın ve arama sonuçlarında çıkan uygulama simgesine tıklayın. İndirmek için Ücretsiz düğmesine tıklayın. EOS Companion, cihazınız ile bilgisayarınız veya Mac ürününüzü bir sonraki eşitlemenizde iPhone ya iPod Touch cihazınıza yüklenecektir.

EOS Companion uygulamasını Android akıllı telefonuma nasıl yükleyebilirim?

Cihazınızda Play Store'dan "Canon EOS Companion" uygulamasını aratın ve arama sonuçlarında çıkan uygulama simgesine dokunarak seçiminizi tamamlayın. Uygulama penceresi yüklendiğinde Yükle düğmesine dokunun. Mobil ağ veri kullanım ücreti ödemek istemiyorsanız uygulamayı Wi-Fi üzerinden indirin.

Alternatif olarak, EOS Companion uygulamasını play.google.com/store adresinden bilgisayarınıza veya Mac ürününüze indirebilirsiniz. Uygulamayı Play Store'da aratın ve arama sonuçlarında çıkan uygulama simgesine tıklayın. Yükle düğmesine tıklayın, sizden istenirse Google hesabınız ile oturum açın ve çevrimiçi yönergeleri uygulayın. Böylece, uygulama cihazınıza yüklenecektir.

EOS Companion uygulamasını nasıl kullanabilirim?

Cihazınızın Giriş ekranındaki simgeye dokunarak uygulamayı başlatın. EOS Companion karşılama ekranını gördüğünüzde sayfanın sol üst köşesinde bulunan menü simgesini kullanarak uygulamada gezinmeye başlayın.

Uygulamada bir bölüme (örn. Başlarken) gitmek için menüde ilgili seçeneğe dokunun. Bazı menü öğelerine dokunduğunuzda alt bölümlerin gösterildiğini unutmayın.

EOS Companion uygulamasını internet bağlantısı olmadan kullanabilir miyim?

Uygulama ilk yükleme sonrasında internet üzerinden video içeriği ve uygulama kılavuzunu indirecektir. Veri kullanım ücreti ödemek istemiyorsanız uygulamayı Wi-Fi üzerinden indirmeniz tavsiye edilir. Bu aşamadan sonra tüm içerikler, cihazınızda depolanır ve internet bağlantısı olmadan çevrimdışı kullanılabilir.

EOS Companion uygulamasını nasıl güncelleyebilirim?

EOS Companion uygulaması iTunes veya Play Store'da güncellendiğinde cihazınızda bildirim görüntülenir. Güncellemeyi indirmek için iPhone veya iPod Touch cihazınızda App Store uygulamasında Güncellemeler sekmesine gidin.
Otomatik güncellemelerin (sadece iOS7'de kullanılabilir) açılmış olması durumunda güncel uygulama cihazınıza otomatik olarak indirilecektir.
Güncellemeyi Android akıllı telefonunuza indirmek için cihazınızın yönergelerini izleyin veya Play Store'a gidin ve menü düğmesi ile Uygulamalarım öğesini seçin.

EOS Companion hakkında nasıl geribildirimde bulunabilirim?

Uygulamanın ana menüsünden Hakkında ve Geribildirim Gönder öğesine tıklayın. Uygulama ile ilgili iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyor olacağız. Ayrıca, EOS Companion uygulamasını geliştirmeye ilişkin önerilerinizi duymaktan da memnuniyet duyacağız.

iPad, iPhone, iPod ve iPod touch, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır.

Android™, Google Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.