eos6d

Filmleriniz için en uygun video cihaz türü hangisi?

Hikaye tutkunuzu yansıtacak olağanüstü filmler çekmeniz için en uygun film kayıt cihazını keşfedin.

Kalite ve seçim

Canon fotoğraf makineleri veya video kameralarla mükemmel kalitede filmler çekebilirsiniz. Kendinize en uygun cihazı seçebilmeniz için farklı seçeneklerin en önemli özelliklerini bir araya getirdik.

eos 80d

LEGRIA

Aileler veya uzmanlara yönelik, kayıt için özel hepsi bir arada cihazlar.

legria hf g40 right side

Film yapımı için tasarlandı

LEGRIA kompakt video kameralar, aileler veya uzmanlar için hepsi bir arada çözümler sunar. Film çekimleri için özel olarak tasarlanmıştır. Özellikleri arasında rahat el tutuşu, net sonuçlar için görüntü sabitleme, değişken açılı ekranlar ve yüksek kaliteli dahili mikrofonlar bulunur.

lifestyle mike boyd

Daha uzun kayıt süresi

Kayıtlarınızın ne kadar uzun olmasını istersiniz? Çok uzun kayıt süresi sunan LEGRIA serisi; spor etkinlikleri, tiyatro, konserler ve daha birçok etkinlik için en uygun seçimdir. EOS, IXUS ve PowerShot serilerimiz, kısa süreli yaratıcı çekimler için idealdir.

lifestyle-mike-boyd-dual-pixel-cmos

DSLR ve Aynasız

EOS değiştirilebilen lensli fotoğraf makineleri, en üstün yaratıcı kontrol özelliği sunar.

eos 80d

Yaratıcı kontrol

EOS DSLR veya taşınması son derece kolay olan aynasız fotoğraf makinelerimizin değiştirilebilir lensleri ve büyük APS-C ya da Tam Kare sensörleri sayesinde filmleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz. Güzel sinematik sığ alan derinliğinin etkisini artırmak için doğru lensi seçin.

m6 lifestyle

Yüksek kaliteli hareketsiz görüntüler

İster hareketsiz görüntü ister video çekin, EOS fotoğraf makineleriyle üstün görüntü kalitesi elde edersiniz. Tek yapmanız gereken size en uygun gövde boyutunu bulmaktır. Taşınması son derece kolay aynasız EOS veya rahat tutuş sunan tam boyutta DSLR EOS arasından seçim yapın.

eos 80d tech

PowerShot ve IXUS

Sabit zum lensli kompakt fotoğraf makinelerini gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz.

powershot g7 x mark ii frt

Filmler ve hareketsiz görüntüler için mükemmel özellikler

Canon'un kompakt PowerShot ve IXUS kameraların kullanımı kolaydır, çantanıza veya cebinize sığacak tasarımıyla hareket halindeyken video çekmek için uygundur. Yüksek zum gibi pek çok özelliği sayesinde hem hareketsiz görüntüler hem de filmler için mükemmeldir.

powershot g3 x sample

Taşınabilir vlog gücü

Cep boyutunda 1,0 Tipi veya daha büyük PowerShot G serisi fotoğraf makineleriyle sığ alan derinliğiyle üstün kaliteli çekimler yapabilirsiniz. PowerShot G7 X Mark II, farklı açılardan çekim yapmayı kolaylaştıran çevrilebilir ekranı sayesinde vlogger'lar için mükemmel seçimdir.

powershot g7 x mark 2 lifestyle munich

Yine de yardıma mı ihtiyacınız var?

LEGRIA HF-G serisi video kameraların yanı sıra 4K veya HD film çekimi arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinin.