Canon HJ14ex4.3B IRSE / IASE

HJ14ex4.3B IRSE / IASE

Canon tarafından üretilen en geniş taşınabilir HDTV lens olan HJ14ex4.3B IRSE / IASE, yaratıcılık seçenekleri bakımından büyük ve hak edilmiş bir başarıya sahip bir önceki model olan HJ11ex4.7'yi geride bırakır.

Faydalar

  • Güçlü Optik Donanım – en yeni optik tasarımla harika görüntüler
  • 4,3 mm - 60 mm odak aralığı (katlama ile 120 mm)
  • Geçişli Teknoloji Seçeneği – 16:9 ve 4:3 arasında geçiş yapabilir
  • Gelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi
  • Kompakt, sağlam ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon HJ14ex4.3B IRSE / IASE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Taşınabilir geniş açılı ENG/EFP lens


4,3 mm kısa odak uzunluğu, 16:9 HD görüntü formatı için 96,3 derece yatay görüş açısı sağlar. Şimdi 4,3 mm - 60 mm (uzatıcı ile 120 mm) aralığını kapsayan genişletilmiş odak aralığıyla birleştirildiğinde bu lens 1,99 kg'lık kompakt ağırlığından beklenmeyecek üstün kullanım özellikleri sunar. Maksimum göreli diyafram: F1,8. Üstelik, odaklama sırasında nefes alma etkisi öncülü HJ11ex4.7B'ye göre önemli ölçüde azaltılmıştır.

Monokromatik ve kromatik sapmaları en aza indirme ve görüntü kontrastının artırılması geliştirilmiş MTF ile bir arada sunulur. Görüntü düzlemi boyunca orta - uzun odak uzaklıklarına daha iyi parlaklık eşitliğiyle göreceli ışık dağıtımı daha yüksek kontrast elde edilmesine katkıda bulunur. Bu kombinasyonlar sıra dışı netlikle ve üstün keskinlikte HD resimler ortaya çıkarır.

Optik TeknolojilerYeni geliştirilen yüksek endeksli optik cam malzemeler ve Küresel Olmayan Lens bileşenleri özellikle çok geniş açı ayarlarında kromatik sapma ve geometrik bozulma üzerinde gelişmiş kontrole olanak sağlar. Canon’un üç kademeli Dahili Odaklama yeniliği farklı odak uzunluklarına odaklama gerçekleştirirken ortaya çıkan sapmaları azaltırken odaklama sırasında nefes alma geriliminin kontrol edilmesine yardımcı olur.

Dijital TeknolojilerYeni Gelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi zoom, iris ve odaklamaya yönelik üç servo sistemi üzerinde mikro bilgisayar hassaslığında kontrol sağlarken yatay kromatik sapmaların lens - kamerada düzeltilmesine yönelik yeni gelişmelere katkıda bulunur. Dinamik Zoom Hız Aralığı 0,5 saniye - 5 dakika aralığında kademeli olarak ayarlanabilir (geniş açıdan telefoto sıra dışı fotoğraflara).

Optomekanik TeknolojilerOptomekanik tasarımın bilgisayarla simüle edilmesi, optimize yansıtma önleyici iç silindir kaplama malzemelerinin uygulanmasına ve güçlü ışık kaynakları nedeniyle lens silindirinde ortaya çıkan rahatsız edici ışık yansımaları üzerinde mükemmel kontrol sağlayan yapısal tekniklerin (ışık engelleyici çentikler ve keskin kenarlar) geliştirilmesine olanak sağlar

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.