Canon HJ15ex8.5B KRSE-V

HJ15ex8.5B KRSE-V

Başta nesne veya öznenin hareketli olduğu sporlar olmak üzere geniş bir çekim yelpazesi için ideal tasarıma sahip dahili optik görüntü sabitleyicili taşınabilir HDTV lens.

Faydalar

  • Dahili görüntü sabitleyici – benzersiz Değişken Açılı Prizma teknolojisi
  • Güçlü Optik Donanım – en yeni optik tasarımla harika görüntüler
  • Dahili odaklama – kromatik sapmaları en aza indirir
  • Gelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi
  • Çevre dostu, sağlam ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon HJ15ex8.5B KRSE-V ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Dahili görüntü sabitleyicili EFP lens


Canon HJ15ex8.5B KRSE-V taşınabilir HD zoom lens, en zorlu HDTV ortamlarında kamera titremesini ortadan kaldırır. Lens başta spor ve film çekimleri başta olmak üzere hızlı hareket eden nesneleri çekerken net odaklamayı koruyabilme gereksinimini karşılar.

HJ15ex8.5B KRSE-V, geniş bir titreşim frekansı aralığını dengeleyebilir. Hareketli ve kalabalık durumlarda kamera kullanıcısının omuzda çekim yapmasından veya hareketli platformlarda tripod kullanılmasından kaynaklanan düşük frekanslı titreşimlerden, TV haber helikopterleri, motorlu araçlar, motosikletler ve teknelerde yapılan çekimlerde ortaya çıkan yüksek frekanslı titreşimlere kadar durumlar bu dengelemeye örnek olarak gösterilebilir. Lens, kullanıcıların yoğun ve bazen benzersiz çekim koşullarında düzeltme derecesini optimize etmesine olanak sağlamak için dört dengeleme modu seçeneği sunar.

Canon'un benzersiz VAP-IS teknolojisi, lenslerin genel optik sistemine seçime göre yerleştirilen ve sızdırmaz mafsallarla sabitlenen iki düz cam bileşen için yüksek kırılma indisine sahip bir sıvı bulunduran özgün bir optik aparattan faydalanır. Sistem görüntüdeki dengesizliklerin gerçek zamanlı olarak ve yüksek oranda düzeltilmesi için optimize edilmiştir.

Canon'un benzersiz VAP-IS sisteminin temel avantajı kamera kullanıcısının kamera dengesi hakkında endişelenmeyi bir kenara bırakarak, fotoğraflanan nesnenin yaratıcı şekilde kadraja alınması, odaklanması ve her açıdan yakalanmasına konsantre olmasını sağlamasıdır.

Optik TeknolojilerGüçlü Optik Donanım; özel malzemeler, modern optik tasarım ve çok katmanlı kaplamaların üstün görüntüler üreten kombinasyonudur.

Dahili Odaklama, değişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eden bir Canon tasarım yeniliğidir.

Geçiş Teknolojisi - 16:9 ve 4:3 en boy oranlı görseller arasında geçişli kullanım olanağı sağlar.

Dijital TeknolojilerCanon'un geliştirdiği 16 bit optik dönüşlü kodlayıcı cihazları kullanan yeni, üçüncü nesil gelişmiş dijital servo sistemi, tripodsuz çekim sistemleri için yeni yaratıcılık olanakları sunar. Gelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi, kamera operatörüne daha fazla güç vermek için konum hafızası ve kullanıcı tanımlı dijital işlevler barındıran ve mikro bilgisayardan güç alan bir servo kontrolü içerir. Diyaframı kontrol eden 16 bit dönüşlü kodlayıcı cihaz, ilgili kamera İris kontrol sistemi tarafından yönetilir (10 bit uyumluluğu). Maksimum Zoom hızı 0,5 saniye ve Odaklama hızı 1,5 saniyedir.

Mekanik TeknolojilerKompakt dijital servo sürücü ünitesi, konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılır. Magnezyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır.

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.