Canon HJ17ex6.2B IRSE / IASE

HJ17ex6.2B IRSE / IASE

Premium Standart HDTV lens: Tele - geniş çekimlerden uzak ve yakın mesafelere kadar üstün optik performansla daha geniş ve daha yakın. ENG HD video üretim ortamına daha fazla esneklik kazandırır.

Faydalar

  • Tele - geniş ve uzak - yakın çekimlerde olağanüstü optik performans
  • Hi-UD (Yüksek Endeks Ultra Düşük Yayılma) cam
  • Daha kısa MOD (0,4 m)
  • 6,2 mm'lik daha geniş odak uzaklığı
  • Dahili odaklama – kromatik sapmaları en aza indirir
  • Kompakt, sağlam ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon HJ17ex6.2B IRSE / IASE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Premium Standart ENG lens


HJ17ex6.2B IRSE / IASE, halihazırda üst düzey HDTV lensler arasında yer alan HDxs Serisindeki en son gelişmeleri temsil eder.

HJ17ex6.2B IRSE / IASE Premium Standart, Canon'un premier HDTV lens serisine yeni katılmıştır ve 6,2 mm - 106 mm (katlama ile 212 mm) geniş odak uzunluğuna sahiptir.

Canon HDxs Serisinin olağanüstü optik performansı


HDxs Serisi, Hi-UD (Yüksek Endeks Ultra Düşük Yayılma) cam, büyük çaplı yüksek hassaslıkta küresel olmayan lensler ve daha fazlası gibi orijinal Canon optik bileşenleri ve potansiyelini en üst seviyeye çıkarmasını sağlayan Canon’un orijinal “Güçlü Optik Sistem” optik tasarım teknolojisini optimum şekilde kullanır.

HDxs Serisi aynı zamanda ışın simülasyon teknolojisini orijinal Canon tayf kaplamasıyla birlikte kullanarak gölgelenme ve parlamaların ortadan kaldırılmasında başarılı sonuçlar ortaya çıkarır. Gelişmiş Canon optik teknolojilerinin üstün bir bileşimine sahip olan lens, alan eğilmesi, kromatik sapma, büyütme sırasında kromatik sapma ve eksenel kromatik sapma gibi bozulmaları odak uzunluğu veya nesne uzaklığından bağımsız olarak tüm alan boyunca azaltarak kesintisiz en üst seviye optik performans sergiler.

Daha yakın ve daha geniş çekim yapın. Kamera ekibi için daha fazla durumda gelişmiş mobil özellikler


Sahada haber peşinde koşan kamera ekibi, sınırlı miktarda ekipmanla çalışmalı ve nesne mesafesi ve odak uzaklığı değişimlerine hızlı şekilde tepki verebilmelidir. HJ17ex6.2B IRSE / IASE, ENG film ve belgesel üretimlerinde uzak mesafeden canlı çekimler yapılmasına, sahneyi daha gerçekçi hale getirmek için ultra yakın çekimler eklenmesine veya nesne mesafesinin net olarak belirlenemediği küçük odalarda çekim gerçekleştirilmesine olanak sağlar. HJ17ex6.2B IRSE / IASE, kamera ekibinin ihtiyaç duyduğu çok yönlülük unsurunu kusursuz şekilde sağlayan esnek çalışma becerine sahip bir tek lenstir.

Üstün optik performans, daha geniş odak uzaklığı ve daha kısa M.O.D. (minimum nesne mesafesi):


Geniş ile tele arasında değişen odak uzaklıkları ve sonsuz ile optik performansın genellikle sorun olduğu aşırı yakın nesne mesafelerinde, HJ17ex6.2B IRSE / IASE ekranın tamamında optik sapmaları en aza indirir ve sahanın her noktasında üstün optik performans sergiler.

HJ17ex6.2B IRSE / IASE, üstün tasarımlı HDTV üretim lensimiz HJ17ex7.6B IRSE A/IASE A ile aynı büyütme oranına (17x) sahip olmasına karşın, 6,2 mm'lik daha geniş odak uzaklığı sağlar.

M.O.D. HJ17ex7.6B IRSE A/IASE A lense oranla yaklaşık %30 (0,4 m) azaltılmıştır.

Müşterilerin Görüşleri HJ17ex6.2B