Canon HJ18ex7.6B IRSE S/IASE S

HJ18ex7.6B IRSE S/IASE S

Kompakt bir Standart HDTV lens olan HJ18ex7.6B IRSE S/IASE S, 18x zum ve 7,6-137 mm odak uzunluğu ile sizi harekete yakınlaştırır. Etkileyici optik performansı sayesinde ENG uygulamaları için idealdir.

Avantajlar

  • Yüksek çevre çözünürlüğü ve eşit parlaklık sayesinde olağanüstü görüntüler
  • 7,6 - 137 mm odak uzunluğu ve 56 cm MOD ile çok yönlü 18x zum lens
  • Yerleşik 2x uzatıcı ile daha da yakınlaşın
  • Kompakt ve hafif olduğu için istediğiniz yerde rahatça kullanın
  • Hızlı başlatma; kromatik sapma ile lens ve kamera sapması işlevleri desteklenir
  • Yeni dijital sürücü ünitesi: hassas ve tekrarlanabilir kullanım
  • 16 bit kodlayıcı çıkışı ile gelişmiş sanal stüdyo entegrasyonu
  • Alışık olduğunuz sezgisel fiziksel tasarım ve menü yapısı zahmetsiz kullanım sağlar
  • Geçişli teknoloji seçeneği: 16:9 ve 4:3 arasında geçiş yapabilir
  • Yeni Sistem modu projeler arasında lens ayarını destekler

Detaylı Özellikler

Canon HJ18ex7.6B IRSE S/IASE S ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

En yeni nesil


HDxs lens serisinde önemli bir gelişme olan HJ18ex7.6B IRSE S/IASE S, haber yayıncılığı için idealdir. HDTV ediniminin zorlu performans taleplerini karşılayarak gelişmiş optik performans, sezgisel tasarım ve daha küçük boyut sağlar.

Olağanüstü görüntüleme


Bu lens, optik tasarımda onlarca yıldır yapılan uzmanlığı miras almıştır. Çevre çözünürlüğü ve parlaklık eşitliği önemli oranda geliştirildiği için merkezden köşelere kadar net ve parlak görüntüler sağlanır.
Tüm görüntü ekseni üzerinde mükemmel MTF profili, kromatik sapmalarda azalma ve kontrast desteğinde en üst düzeye ulaşma gibi özelliklerin yardımıyla çarpıcı görüntüler sağlanırken f/1,8 maksimum diyafram sayesinde bu lens, ENG işleri gibi düşük ışıkta yapılan uygulamalar için idealdir.
Özel lens kaplamaları gibi yapılan çeşitli optik ve mekanik yenilikler sayesinde parlama, parıltı ve yerleşik yansımalar önemli oranda azalmıştır. Güçlü ışık kaynaklarının yol açtığı gölgelenme ve diğer kromatik bozulmalarda azalma, operasyonel kontrast aralığını daha da genişletir.

Yakınlaşın


HJ18ex7.6B IRSE S/IASE S 18x zum lensiyle sizi harekete yakınlaştırır. 7,6 - 137 mm odak uzunluğu çoğu çekim durumları için kapsam sağlarken yerleşik 2x uzatıcı gerçekten yakınlaşmanız gerektiğinde kullanılabilir. Yalnızca 56 cm MOD ile dar köşeler sorun olmaktan çıkar.

Pratik, etkin ve çok yönlü


HJ18ex7.6B IRSE S/IASE S, üstün görüntü kalitesi sağlamak dışında kullanışlılık için de tasarlanmıştır.
Yeni dijital sürücü ünitesi duyarlı, hassas ve tekrarlanabilir kullanım için 16 bit optik dönüşlü kodlayıcılar kullanır. Desteklenen lens sapmaları ve kromatik sapmalar gibi çoklu görüntü telafi özellikleriyle başlatma işlemi hızlıdır.
Sürücü ünitesi, mevcut zum ve odak taleplerine uygundur; sanal stüdyo entegrasyonu, hassas 16 bit kodlayıcı sayesinde geliştirilmiştir. Kolay mod sayesinde sıkça kullanılan menü işlevlerine daha kolay erişim sağlanır ve Sistem modu, projeler arasında lens ayarını destekler.

Dayanıklı ve sağlam


Çeşitli ENG ortam taleplerini karşılayan HJ18ex7.6B IRSE S/IASE S hafiflik ve olağanüstü dayanıklılık için magnezyum alaşımından gövde kullanan sağlam bir ünitedir. Yapılan sayısız performans geliştirmelerine rağmen yalnızca 1,58 kg ağırlığıyla önceki modellerine göre daha hafiftir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon HJ18ex7.6B IRSE S/IASE S, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

CPN.jpeg

Profesyonel Canon Ağı

Tüm dünyadaki profesyonel Canon fotoğrafçıları ve videografi uzmanlarının yanı sıra, uzman düzeyindeki fotoğraf meraklıları için ilham, eğitim, ürün bilgisi ve haber güncellemeleri sunulur.