Canon HJ24ex7.5B IRSE S/IASE S

HJ24ex7.5B IRSE S/IASE S

24x zum ve rakipsiz 180 mm odak uzaklığı ile sınıfında lider bir taşınabilir telefoto lens olan HJ24ex7.5B; geliştirilmiş görüntü kalitesi, kullanım kolaylığı ve kullanılabilirlik ile olağanüstü HDTV performansı sunar.

Avantajlar

  • 24x zum ve 7,5-180 mm odak uzaklığına sahip (dahili extender ile 360 mm'ye kadar), sınıfında lider telefoto HDTV üretim lensi.
  • Hem yakın hem de telefoto çekimde merkezden kenarlara kadar yüksek çözünürlükle gelişmiş optik performans
  • Daha net görüntüler için tüm zum aralığında mükemmel sapma düzeltmesi
  • Geliştirilmiş kullanım ve omuzda kolayca çalıştırma için kompakt, hafif ve gelişmiş denge
  • Hızlı başlatma ve ALAC/CAC kamera sapma düzeltmesi için destekle geliştirilmiş kullanılabilirlik
  • Azaltılmış güç tüketimi

Detaylı Özellikler

Canon HJ24ex7.5B IRSE S/IASE S ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Sınıfında lider telefoto lens


Zum oranı ve odak mesafesi ile sınıfında* bir ilke imza atan devrim niteliğindeki bu taşınabilir, geniş açılı HD lens, 24x optik zum ve 7,5-180 mm aralığında çok yönlü odak uzaklığı (dahili extender ile 360 mm'ye kadar) sunar. Rekabetçi fiyatlandırmasıyla haber, spor ve belgesel gibi çok çeşitli stüdyo ve ENG uygulamaları için idealdir.

Gelişmiş optik performans


Öncülünün (popüler HJ22ex7.6B) olağanüstü optik performansını başarıyla devam ettiren HJ24ex7.5B, hem yakın hem de telefoto çekimlerde merkezden kenarlara kadar yüksek çözünürlük sunar ve daha net görüntüler için tüm zum aralığında mükemmel sapma düzeltmesi sağlar. Mükemmel teknik özellikler ve yüksek görüntü kalitesi kombinasyonu, çok çeşitli yaratıcı ifade seçeneklerine olanak tanır.

Kompakt, hafif ve geliştirilmiş kullanım


Yalnızca 1,78 kg ağırlığında olan HJ24ex7.5B, öncülünden fark edilebilir şekilde daha hafiftir ve mükemmel manevra kabiliyeti, kullanım kolaylığı ve uzun süreli çekimlerde daha kolay taşınabilirlik ile kullanımı geliştirilmiştir. Omzunuza yerleştirir yerleştirmez kullanıcı dostu tasarımı fark edeceksiniz. Bağlantı yerine daha yakın olan ağırlık merkezi, ellerin ve dirseklerin daha az yorulmasını ve kameranın her koşulda kolayca hareket ettirilebilmesini sağlar. Kullanımı daha kolay olan ayarlar menüsü, genel operatör memnuniyetini artıran özelliklerdendir.

Gelişmiş kullanılabilirlik


HJ24ex7.5B, rahatlık ve denge için lense optimum açıda takılan ve gelişmiş kullanım ve sistem desteği sunan geliştirilmiş bir dijital sürücü ünitesine sahiptir. Sapma düzeltme işleviyle donatılmış 2/3 inç HDTV kameralarla lensi başlatmadan iletişim kurmayı destekleyen yüksek performanslı kodlayıcı sayesinde hızla başlatılır. Konumsal bilgilerin daha hassas şekilde algılanması, daha kesin görüntü üretimi ve basit sanal kuruluma olanak tanır. Üç adet 20 pimli konektör, tam servo kullanımı sırasında bile yüksek çözünürlüklü sanal video çıkışı sağlar.

Azaltılmış güç tüketimi


Zum, odak ve iris işlevleri kullanılmadığı sırada yaklaşık %20 oranında azalan güç tüketimi sayesinde HJ24ex7.5B pil ile daha uzun süre çalışabilir. Bu, daha uzun süre çekim yapmayı olanak tanır ve kamera operatörünün hareket kabiliyetini artırır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon HJ24ex7.5B IRSE S/IASE S, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

CPN.jpeg

Profesyonel Canon Ağı

Tüm dünyadaki profesyonel Canon fotoğrafçıları ve videografi uzmanlarının yanı sıra, uzman düzeyindeki fotoğraf meraklıları için ilham, eğitim, ürün bilgisi ve haber güncellemeleri sunulur.