Canon KH10ex3.6 IRSE

KH10ex3.6 IRSE

KH10ex3.6 IRSE mükemmel optik performans ve değer sunan ekstra geniş açı ve yerleşik 2x katlamaya sahip bir 1/2 inç taşınabilir geniş açı lenstir.

Faydalar

  • Odak aralığı 3,6~36 mm (Katlama ile 72 mm)
  • MOD 0,3 M (Makro ile 10 mm)
  • Yerleşik 2x katlama
  • Gelişmiş Dijital Sürücü
  • Çevre dostu, sağlam, ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KH10ex3.6 IRSE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Geniş açı 1/2 inç taşınabilir HD lens


KH10ex3.6, HDgc ailesinin 1/2 inç görüntü formatı bölümünün en geniş görüş açısına sahip (yatay olarak yaklaşık 88 derece) taşınabilir HDTV üretim lensidir. Bu özel lens, birincil öncelikleri minimum kromatik sapma ve düşük geometrik bozulmayla (en geniş açıda bile) gerçek geniş açıyla çekim yapabilmek olan ulusal ve kablolu yayın fotoğrafçıları için özel olarak tasarlanmış ve hafif, mobil bir paketle sunulmuştur. Lens, Sony'nin üç adet 1/2 inç 1440 bileşenli CCD görüntüleyici kullanan yeni HD XDCAM kameraları için özel olarak tasarlanmıştır. Lens çok uygun fiyatı ve 1,87 kg'lık kompakt ağırlığından beklenmeyecek kullanım olanakları sunar.

Lens görüntü ekseni boyunca yüksek MTF değerine sahiptir, kromatik sapmayı azaltır ve görüntü kontrastına katkıda bulunur. Göreceli ışık dağılımı daha açık diyafram ayarları için optimize edilmiştir ve görüntü düzlemi boyunca eşit parlaklıkla birleştirilen yüksek kontrast ve mükemmel görüntü keskinliği, canlı ve net HD resimler ortaya çıkarır. Kontrast geliştirilirken parlama, perde parıltısı ve tüm iç yansımalar önemli ölçüde azaltılmıştır. Lens geniş açı ayarlarında yüksek geometrik bozulma kontrolüne sahiptir ve renk tayfı aktarım özellikleri HDTV renk ısısı standartlarıyla uyumludur.

Optik TeknolojilerYeni geliştirilen optik malzemeler, en son lens öğesi tasarım yenilikleri ve çok katmanlı kaplamalarla birleşerek en titiz prodüksiyon ekipleri için rakipsiz bir görüntüleme sistemi oluşturur.

Dahili OdaklamaDeğişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eden bir Canon tasarım yeniliğidir.

Dijital TeknolojilerGelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi.

Diyaframı kontrol eden 16 bit dönüşlü kodlayıcı cihaz, ilgili kamera İris kontrol sistemi tarafından yönetilir (10 bit uyumluluğu).

Maksimum Zoom hızı 0,5 saniye ve Odaklama hızı 1,5 saniyedir.

Mekanik TeknolojilerKompakt dijital servo sürücü ünitesi, konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılır.

Magnezyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır.

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon KH10ex3.6 IRSE, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.