Canon KH13x4.5 KRS

KH13x4.5 KRS

KH13x4.5 KRS, mükemmel optik performans ve değer sağlayan 1/2 inç taşınabilir geniş açı lenstir.

Faydalar

  • Odak aralığı 4,5~59 mm
  • MOD 0,4 M (Makro ile 10 mm)
  • Gelişmiş Servo Sistemi
  • Shuttle shot teknolojisi
  • Çevre dostu, ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KH13x4.5 KRS ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Geniş açı 1/2 inç taşınabilir HD lens


KH13x4.5 KRS, mükemmel performans - maliyet optimizasyonu sunan geniş açı HDTV lenstir. Lens ayrıca 59 mm'ye kadar odak uzaklığı ve 75,7 derece geniş görüş açısı sunar. Bu lens düşük sahip olma maliyeti ve 1,59 kg'lık kompakt ağırlığının yanı sıra mükemmel kullanım olanakları sunar.

Lens görüntü ekseni boyunca yüksek MTF değerine sahiptir, kromatik sapmayı azaltır ve görüntü kontrastına katkıda bulunur. Göreceli ışık dağılımı daha açık diyafram ayarları için optimize edilmiştir ve görüntü düzlemi boyunca eşit parlaklıkla birleştirilen yüksek kontrast ve mükemmel görüntü keskinliği, canlı ve net HD resimler ortaya çıkarır. Kontrast geliştirilirken parlama, perde parıltısı ve tüm iç yansımalar önemli ölçüde azaltılmıştır. Lens geniş açı ayarlarında yüksek geometrik bozulma kontrolüne sahiptir ve renk tayfı aktarım özellikleri HDTV renk ısısı standartlarıyla uyumludur.

Optik TeknolojilerYeni geliştirilen optik malzemeler, en son lens öğesi tasarım yenilikleri ve çok katmanlı kaplamalarla birleşerek en titiz prodüksiyon ekipleri için rakipsiz bir görüntüleme sistemi oluşturur.

Dahili OdaklamaDeğişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eden bir Canon tasarım yeniliğidir.

Kontrol TeknolojileriShuttle Shot adı verilen ve tripodsuz çekim sistemlerinde daha fazla yaratıcılık olanakları sunan gelişmiş servo sistemi.

Gelişmiş Sürücü teknolojisi - kullanıcının iki önceden programlanan zoom konumu arasında hassas biçimde zoom yapmasına olanak sağlayan servo kontrolü barındırır.

Maksimum Zoom hızı tüm aralık boyunca 1,2 saniyedir.

Otomatik odaklama sürücü sistemi lenste yerleşik olarak bulunur ve bu sistem otomatik odaklama algılama sisteminin kullanıldığı Sony kameralar ile seri dijital bağlantılı bir arabirim sağlar

Mekanik TeknolojilerKompakt sürücü ünitesi, konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılır.

Alüminyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.