Canon KH16ex5.7 IRSE

KH16ex5.7 IRSE

KH16ex5.7 IRSE mükemmel optik performans ve değer sunan ekstra geniş açı ve yerleşik 2x uzatıcıya sahip bir 1/2 inç taşınabilir standart lenstir.

Faydalar

  • Odak aralığı 5,7~92 mm (katlama ile 184 mm)
  • MOD 0,6 M (Makro ile 10 mm)
  • Yerleşik 2x katlama
  • Gelişmiş Dijital Sürücü
  • Çevre dostu, sağlam, ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KH16ex5.7 IRSE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Standart 1/2 inç taşınabilir HD lens


Yeni KH16ex5.7 IRSE, geniş bir kurumsal ve endüstriyel uygulama yelpazesini desteklemek üzere özel olarak tasarlanan bir 1/2 inç taşınabilir HD standart lenstir.

KH16ex5.7 IRSE, 91 mm'ye kadar odak uzaklığı (veya katlama ile 184 mm) ve yatay olarak yaklaşık 62,9 derece görüş açısı sunar. Bu lens sıra dışı genişlikte bir çekim yelpazesi sunmasının yanı sıra çok uygun fiyatı ve 1,47 kg'lık kompakt ağırlığından beklenmeyecek kullanım olanakları sağlar.

Lens görüntü ekseni boyunca yüksek MTF değerine sahiptir, kromatik sapmayı azaltır ve görüntü kontrastına katkıda bulunur. Göreceli ışık dağılımı daha açık diyafram ayarları için optimize edilmiştir ve görüntü düzlemi boyunca eşit parlaklıkla birleştirilen yüksek kontrast ve mükemmel görüntü keskinliği, canlı ve net HD resimler ortaya çıkarır. Kontrast geliştirilirken parlama, perde parıltısı ve tüm iç yansımalar önemli ölçüde azaltılmıştır. Lens geniş açı ayarlarında yüksek geometrik bozulma kontrolüne sahiptir ve renk tayfı aktarım özellikleri HDTV renk ısısı standartlarıyla uyumludur.

Optik TeknolojilerYeni geliştirilen optik malzemeler, en son lens öğesi tasarım yenilikleri ve çok katmanlı kaplamalarla birleşerek en titiz prodüksiyon ekipleri için rakipsiz bir görüntüleme sistemi oluşturur.

Dahili OdaklamaDeğişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eden bir Canon tasarım yeniliğidir.

Dijital TeknolojilerGelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi

Diyaframı kontrol eden 16 bit dönüşlü kodlayıcı cihaz, ilgili kamera İris kontrol sistemi tarafından yönetilir (10 bit uyumluluğu).

Maksimum Zoom hızı 0,5 saniye ve Odaklama hızı 1,5 saniyedir.

Mekanik TeknolojilerKompakt dijital servo sürücü ünitesi, konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılır.

Magnezyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır.

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon KH16ex5.7 IRSE, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.