Canon KH20x6.4 KRS

KH20x6.4 KRS

KH20x6.4 KRS, mükemmel optik performans ve değer sağlayan 1/2 inç taşınabilir telefoto lenstir.

Faydalar

  • Odak aralığı 6,4~128 mm
  • MOD 0,9 M (Makro ile 10 mm)
  • Gelişmiş Servo Sistemi
  • Shuttle shot teknolojisi
  • Çevre dostu, ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KH20x6.4 KRS ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Geniş açı 1/2 inç taşınabilir HD lens


KH20x6.4 KRS lenste 128 mm'ye kadar odak uzaklığı ve yatay olarak 57 derece görüş açısı sunan mükemmel bir çok amaçlı HD lens ortaya çıkarmak için modern optik ölçütleri kullanılmıştır. Bu lens olağanüstü yüksek hassaslığın (F1,4 maksimum diyafram) yanı sıra düşük sahip olma maliyeti ve 1,27 kg'lık kompakt ağırlığından beklenmeyecek mükemmel kullanım olanakları sunar.

Lens görüntü ekseni boyunca yüksek MTF değerine sahiptir, kromatik sapmayı azaltır ve görüntü kontrastına katkıda bulunur. Göreceli ışık dağılımı daha açık diyafram ayarları için optimize edilmiştir ve görüntü düzlemi boyunca eşit parlaklıkla birleştirilen yüksek kontrast ve mükemmel görüntü keskinliği, canlı ve net HD resimler ortaya çıkarır. Kontrast geliştirilirken parlama, perde parıltısı ve tüm iç yansımalar önemli ölçüde azaltılmıştır. Lens geniş açı ayarlarında yüksek geometrik bozulma kontrolüne sahiptir ve renk tayfı aktarım özellikleri HDTV renk ısısı standartlarıyla uyumludur.

Optik TeknolojilerYeni geliştirilen optik malzemeler, en son lens öğesi tasarım yenilikleri ve çok katmanlı kaplamalarla birleşerek en titiz prodüksiyon ekipleri için rakipsiz bir görüntüleme sistemi oluşturur.

Dahili OdaklamaDeğişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eden bir Canon tasarım yeniliğidir.

Kontrol TeknolojileriShuttle Shot adı verilen ve tripodsuz çekim sistemlerinde daha fazla yaratıcılık olanakları sunan gelişmiş servo sistemi.

Gelişmiş Sürücü teknolojisi - kullanıcının iki önceden programlanan zoom konumu arasında hassas biçimde zoom yapmasına olanak sağlayan servo kontrolü barındırır.

Maksimum Zoom hızı tüm aralık boyunca 1,2 saniyedir.

Otomatik odaklama sürücü sistemi lenste yerleşik olarak bulunur ve bu sistem otomatik odaklama algılama sisteminin kullanıldığı Sony kameralar ile seri dijital bağlantılı bir arabirim sağlar.

Mekanik TeknolojilerKompakt sürücü ünitesi, konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılır.

Alüminyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.