Canon KH21ex5.7 IRSE

KH21ex5.7 IRSE

KH21ex5.7 IRSE mükemmel optik performans ve değer sunan ekstra geniş açı ve yerleşik 2x katlamaya sahip bir 1/2 inç taşınabilir telefoto lenstir.

Faydalar

  • Odak aralığı 5,7~120 mm (Katlama ile 240 mm)
  • MOD 0,8 M (Makro ile 10 mm)
  • Yerleşik 2x katlama
  • Gelişmiş Dijital Sürücü
  • Çevre dostu, sağlam, ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KH21ex5.7 IRSE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Telefoto 1/2 inç taşınabilir HD lens


Yeni KH21ex5.7 IRSE, geniş bir kurumsal ve endüstriyel uygulama yelpazesini desteklemek üzere özel olarak tasarlanan bir 1/2 inç taşınabilir HD telefoto lenstir.

KH21ex5.7, 120 mm'ye kadar odak uzaklığı (veya katlama ile 240 mm) ve yatay olarak neredeyse 63 derece geniş açı sunan olağanüstü bir lenstir. Sıra dışı yüksek hassaslığa (F1,4 maksimum diyafram) sahip olan olağanüstü geniş bir çekim yelpazesi sunan lens, çok uygun fiyatı ve 1,79 kg'lık kompakt ağırlığından beklenmeyecek kullanım olanakları sağlar.

Lens görüntü ekseni boyunca yüksek MTF değerine sahiptir, kromatik sapmayı azaltır ve görüntü kontrastına katkıda bulunur. Göreceli ışık dağılımı daha açık diyafram ayarları için optimize edilmiştir ve görüntü düzlemi boyunca eşit parlaklıkla birleştirilen yüksek kontrast ve mükemmel görüntü keskinliği, canlı ve net HD resimler ortaya çıkarır. Kontrast geliştirilirken parlama, perde parıltısı ve tüm iç yansımalar önemli ölçüde azaltılmıştır. Lens geniş açı ayarlarında yüksek geometrik bozulma kontrolüne sahiptir ve renk tayfı aktarım özellikleri HDTV renk ısısı standartlarıyla uyumludur.

Optik TeknolojilerYeni geliştirilen optik malzemeler, en son lens öğesi tasarım yenilikleri ve çok katmanlı kaplamalarla birleşerek en titiz prodüksiyon ekipleri için rakipsiz bir görüntüleme sistemi oluşturur.

Dahili OdaklamaDeğişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eden bir Canon tasarım yeniliğidir

Dijital TeknolojilerGelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi

Diyaframı kontrol eden 16 bit dönüşlü kodlayıcı cihaz, ilgili kamera İris kontrol sistemi tarafından yönetilir (10 bit uyumluluğu)

Maksimum Zoom hızı 0,5 saniye ve Odaklama hızı 1,5 saniyedir

Mekanik TeknolojilerKompakt dijital servo sürücü ünitesi, konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılır

Magnezyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon KH21ex5.7 IRSE, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.