Canon KJ10ex4.5B IRSE A/IASE A

KJ10ex4.5B IRSE A/IASE A

KJ10ex4.5B IRSE, mükemmel odak aralığı ve optik performans sunan uygun fiyatlı bir 2/3 inç taşınabilir geniş açı lenstir. Ergonomik tasarım daha az yorgunlukla daha uzun süre taşıma sağlar.

Faydalar

  • Odak aralığı 4,5~45 mm
  • MOD 0,3 M (Makro ile 10 mm)
  • Gelişmiş Dijital Sürücü
  • Yerleşik 2x Katlama
  • Çevre dostu, sağlam ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KJ10ex4.5B IRSE A/IASE A ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Taşınabilir geniş açı ENG lens


KJ10ex4.5B ve HDgc lens serisi düşük maliyetli kasetsiz HD kameralar için özel olarak üretilmiştir ve bu lens özellikle reality show'lar, muhabirlik ve diğer düşük bütçeli HD üretimler için uygundur.

KJ10ex4.5B’nin 4,5 mm kısa odak uzunluğu 16:9 HD görüntü formatında 93,7 derece yatay görüş açısı sağlar. Şimdi 4,5 mm - 45 mm (uzatıcı ile 90 mm) aralığını kapsayan genişletilmiş odak aralığıyla birleştirildiğinde bu lens 1,84 kg'lık kompakt ağırlığından beklenmeyecek üstün kullanım özellikleri sunar.

Optik TeknolojilerHer biri kendine özgü yayılma özelliklerine sahip yeni geliştirilen optik cam malzemeler kromatik sapma ve geometrik bozulma üzerinde gelişmiş kontrol olanağı sağlar. Geliştirilen lens bileşeni yüzey hassaslığı MTF performansının artırılmasına katkıda bulunur. Yeni Çok Katmanlı Optik Kaplamalarla birleştirilen yeni birikim işlemi gelişmiş optik kontrast oranı sağlar.

Dijital TeknolojilerGelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi zoom, iris ve odaklamaya yönelik üç servo sisteminde hassas kontrol sağlarken yatay kromatik sapma lens- kamerada düzeltilmesine yönelik yeni gelişmelere katkıda bulunur. Canon’un patentli Mikro Tepe Aynası Dizisi (MRA) teknolojisi her bir zoom, iris ve odak konumunun (her biri 0,1 mikrometre konumsal hassaslıkla) belirlenmesinde kullanılan benzersiz minyatür 16 bit döner kodlayıcıların çalışma prensibini oluşturur. Dinamik Zoom Hız Aralığı 0,5 saniye - 5 dakika aralığında kademeli olarak ayarlanabilir (geniş açıdan telefoto sıra dışı fotoğraflara).

Optomekanik TeknolojilerDijital Sürücü Ünitesi, daha fazla kullanım rahatlığı ve lens kontrollerinin gelişmiş şekilde etkinleştirilmesini sağlamak için ergonomik olarak tamamen yeniden tasarlanmıştır ve diğer ekin odak kontrolünü daha kolay ayarlamasına olanak sağlayan daha geniş bir bölme sunar. Özel Magnezyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.