Canon KJ13x6B KRS

KJ13x6B KRS

KJ13x6B KRS, mükemmel odak aralığı ve optik performans sunan çok uygun fiyatlı bir 2/3 inç taşınabilir geniş açı lenstir. Ergonomik tasarım daha az yorgunlukla daha uzun süre taşıma sağlar.

Faydalar

  • Odak aralığı 6~78 mm
  • MOD 0,4 M (Makro ile 10 mm)
  • Gelişmiş Servo Sistemi
  • Shuttle shot teknolojisi
  • Çevre dostu, ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KJ13x6B KRS ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Taşınabilir geniş açı ENG lens


KJ13x6B KRS ve HDgc lens serisi düşük maliyetli kasetsiz HD kameralar için özel olarak üretilmiştir ve bu lens özellikle reality show'lar, muhabirlik ve diğer düşük bütçeli HD üretimler için uygundur.

KJ13x6B KRS 7 mm'ye kadar odak uzaklığı ve yatay olarak yaklaşık 77,3 derece geniş açı sunan mükemmel bir çok amaçlı HD lenstir. Bu lens olağanüstü yüksek hassaslığın (F1,8 maksimum diyafram) yanı sıra düşük sahip olma maliyeti ve 1,59 kg'lık kompakt ağırlığından beklenmeyecek mükemmel kullanım olanakları sunar.

Lens görüntü ekseni boyunca yüksek MTF değerine sahiptir, kromatik sapmayı azaltır ve görüntü kontrastına katkıda bulunur. Göreceli ışık dağılımı daha açık diyafram ayarları için optimize edilmiştir ve görüntü düzlemi boyunca eşit parlaklıkla birleştirilen yüksek kontrast ve mükemmel görüntü keskinliği, canlı ve net HD resimler ortaya çıkarır. Kontrast geliştirilirken parlama, perde parıltısı ve tüm iç yansımalar önemli ölçüde azaltılmıştır. Lens geniş açı ayarlarında yüksek geometrik bozulma kontrolüne sahiptir ve renk tayfı aktarım özellikleri HDTV renk ısısı standartlarıyla uyumludur.

Optik TeknolojilerYeni geliştirilen optik malzemeler, en son lens öğesi tasarım yenilikleri ve çok katmanlı kaplamalarla birleşerek en titiz prodüksiyon ekipleri için rakipsiz bir görüntüleme sistemi oluşturur.

Dahili OdaklamaDeğişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eden bir Canon tasarım yeniliğidir.

Kontrol TeknolojileriShuttle Shot adı verilen ve tripodsuz çekim sistemlerinde daha fazla yaratıcılık olanakları sunan gelişmiş servo sistemi.

Gelişmiş Sürücü teknolojisiKullanıcının iki önceden programlanan zoom konumu arasında hassas biçimde zoom yapmasına olanak sağlayan servo kontrolü barındırır. Maksimum Zoom hızı tüm aralık boyunca 1,2 saniyedir.

Mekanik TeknolojilerErgonomik mekanik tasarımlı kompakt sürücü ünitesi, konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılır. Alüminyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır.

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.