Canon KJ17ex7.7B IRSE/IASE

KJ17ex7.7B IRSE/IASE

KJ17ex7.7B, mükemmel odak aralığı ve optik performans sunan uygun fiyatlı bir 2/3 inç taşınabilir standart lenstir. Ergonomik tasarım daha az yorgunlukla daha uzun süre taşıma sağlar.

Faydalar

  • Odak aralığı 7,7~102,5 mm
  • MOD 0,6 M (Makro ile 10 mm)
  • Gelişmiş Dijital Sürücü
  • Yerleşik 2x Katlama
  • Çevre dostu, sağlam ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KJ17ex7.7B IRSE/IASE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Standart taşınabilir ENG lens


KJ17ex7.7B ve HDgc lens serisi düşük maliyet faktörü gözetilerek özel olarak üretilmiştir ve bu lens özellikle reality show'lar, muhabirlik ve diğer düşük bütçeli HD üretimler için uygundur.

KJ17ex7.7B’nin 7,7 mm kısa odak uzunluğu 16:9 HD görüntü formatında 63.9 derece yatay görüş açısı sağlar. Şimdi 7,7 mm - 131 mm (uzatıcı ile 262 mm) aralığını kapsayan genişletilmiş odak aralığıyla birleştirildiğinde bu lens 1,62 kg'lık kompakt ağırlığından beklenmeyecek üstün kullanım özellikleri sunar. Odaklama sırasında nefes alma etkisi önemli ölçüde azaltılmıştır. F1,9 maksimum göreli diyafram ve modern HD ENG fotoğraf makinelerinin tipik F-10/11 hassaslık özelliklerini bir arada sunan bu fotoğraf makinesi, çok düşük ışıklı ortamlarda mükemmel video çekimler ortaya çıkarır.

Optik TeknolojilerYeni geliştirilen optik malzemeler, en son lens öğesi tasarım yenilikleri ve çok katmanlı kaplamalarla birleşerek en titiz prodüksiyon ekipleri için rakipsiz bir görüntüleme sistemi oluşturur.

Dahili OdaklamaDeğişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eden bir Canon tasarım yeniliğidir

Kontrol TeknolojileriShuttle Shot adı verilen ve tripodsuz çekim sistemlerinde daha fazla yaratıcılık olanakları sunan gelişmiş servo sistemi

Gelişmiş Sürücü teknolojisiServo kontrol operatörün önceden programlanmış iki zoom konumu arasında hassas biçimde zoom yapmasını sağlar Maksimum Zoom hızı tüm aralıkta 1,2 saniyedir

Mekanik TeknolojilerBu HD lensin üretiminde kullanılan ergonomik mekanik tasarım SDTV öncülüyle aynı boyuta ve ağırlığa sahiptir Kompakt sürücü ünitesi konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılmıştır Alüminyum alaşım gövde ürünün hafif ve son derece dayanıklı olmasını sağlar

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde kadmiyum, cıva, PBBS ve benzerleri gibi diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.