Canon KJ20x8.2B IRSD

KJ20x8.2B IRSD

KJ20x8.2B IRSD olağanüstü optik performans ve değer sunan ekstra geniş açı ve yerleşik 2x uzatıcıya sahip bir taşınabilir telefoto lenstir.

Faydalar

  • 8,2 mm geniş açı
  • Yerleşik 2x katlama
  • Çok yüksek zoom hızı (uçtan uca 1,0 sn)
  • Gelişmiş Sürücü ünitesi
  • Çevre dostu, sağlam ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KJ20x8.2B IRSD ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Taşınabilir uzun ENG lens


Yeni KJ20x8.2B IRSD ENG yayınlarından profesyonel bağımsız HD çekimlere kadar kullanıcılar için düşük maliyetli görüntü alma sistemlerini desteklemek amacıyla özel olarak tasarlanan bir taşınabilir 2/3 inç HD telefoto lenstir.

Yeni KJ20x8.2B IRSD, 8,2 mm ile Canon’un uygun fiyatlı 20x zoom sınıfındaki en geniş açıya sahip lenstir ve özellikle 8,2 mm-164 mm odak uzaklığını 16,4 mm-328 mm'ye çıkaran yerleşik 2x katlama kullanıldığında geniş bir odak aralığını kapsar. MOD 0,9 M'dir ve lensin önünden 10 mm mesafeye kadar olan nesnelerin çekilebilmesi için lens makro ile donatılmış ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Gürültüde artış olmaması için servo motor gürültüyü azaltan yapıya sahiptir. Shuttle Shot işlevi için belirli zoom konumları ayarlayan yeni geliştirilen ileri düzey sürücü ünitesi üzerindeki Hafıza anahtarı düğme anahtar ile değiştirilmiştir. Hafıza anahtarı kontrollerin daha tutarlı çalışmasının gerektiği alanlarda Shuttle Shot kurulumunu daha güvenilir kılar.

Canon'un yeni KJ20x8.2B IRSD taşınabilir HD lensi olağanüstü optik performansını, üst düzey optik simülasyon ve 3D tasarım teknolojileri, orijinal optik cam malzemeleri ile kaplamalar ve olağanüstü yayılma camı gibi şirketin birinci sınıf tasarım araçlarına borçludur.

Bu teknolojiler ve malzemeler bir araya gelerek KJ20x8.2B IRSD ile sunulan uygun maliyet ve performansın olağanüstü kombinasyonunu oluşturmuştur. Lens eksenel ve yatay kromatik sapma, kuyruklu dağılım ve geometrik bozulmaları en alt seviyeye indirir. Lenste kullanılan yeni optik malzemeler ve çok katmanlı optik kaplamalar, gündüz güneş ve gece araç farları gibi güçlü ışık kaynaklarının ortaya çıkardığı gölgelenme, parlama ve iç yansımaları azaltır.

KJ20x8.2B ayrıca görüntü merkezinde görüntünün uçlarına doğru başarıyla kontrol edilen yüksek MTF'ye (modülasyon aktarma işlevi) sahiptir. Bu yüksek MTF oranı odak uzaklığı boyunca ve nesne mesafesi ayarlanırken korunur. KJ20x8.2B IRSD ’nin optik performansı yakın ve uzak nesnelere göre dengelenmiştir ve özellikle manzara ve panoramik şehir fotoğraflarında sıklıkla kullanılan geniş açılarda uzak nesne işleme değerleri bu fiyat aralığında daha önce piyasaya sunulan lenslerden üstündür.

Müşterilerin Görüşleri KJ20x8.2B IRSD