Canon KJ20x8.2B KRSD

KJ20x8.2B KRSD

KJ20x8.2B KRSD, kompakt bir tasarımda olağanüstü optik performans ve değer sunan, ekstra geniş açılı, 2/3 inç taşınabilir telefoto HD lenstir.

Faydalar

  • 8,2 mm geniş açı
  • Çok yüksek zoom hızı (uçtan uca 1,0 sn)
  • Gelişmiş Sürücü ünitesi
  • Çevre dostu, sağlam ergonomik tasarım
  • Yalnızca 1,25 kg ağırlığındadır.

Detaylı Özellikler

Canon KJ20x8.2B KRSD ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Uzun, taşınabilir, uygun fiyatlı lens


Yeni KJ20x8.2B KRSD düğün videoları, kurumsal videolar, eğitim filmleri ve belgeseller gibi çok çeşitli uygulamalar ve kullanıcılar için düşük maliyetli görüntü alma sistemlerini desteklemek amacıyla özel olarak tasarlanan bir taşınabilir 2/3 inç HD Standart lenstir.

8,2-164 mm ile yeni KJ20x8.2B KRSD çok geniş bir odak uzaklığı aralığını kapsar. KJ20x8.2B IRSD ile birlikte Canon'un uygun fiyatlı 20x zoom sınıfındaki en geniş lenstir. MOD 0,9 M'dir ve lensin önünden 10 mm mesafeye kadar olan nesnelerin çekilebilmesi için KJ20x8.2B KRSD makro ile donatılmıştır. Yapısı güçlü, sağlam ve kalitelidir.

Olağanüstü Optik performans


Gürültüde artış olmaması için servo motor gürültüyü azaltan yapıya sahiptir. Yeni geliştirilen gelişmiş sürücü ünitesi kromatik sapma telafisi için bir arabirim işlevine sahiptir. Shuttle Shot işlevi için belirli zoom konumları ayarlayan sürücü ünitesi üzerindeki Hafıza anahtarı düğme anahtar ile değiştirilmiştir. Hafıza anahtarı kontrollerin daha tutarlı çalışmasının gerektiği alanlarda Shuttle Shot kurulumunu daha güvenilir kılar.

Canon'un yeni KJ20x8.2B KRSD taşınabilir HD lensi olağanüstü optik performansını üst düzey optik simülasyon ve 3D tasarım teknolojileri, orijinal optik cam malzemeleri ile kaplamalar ve olağanüstü yayılma camı gibi şirketin birinci sınıf tasarım araçlarına borçludur.

Yeni Geliştirilen Gelişmiş Sürücü Ünitesi


Bu teknolojiler ve malzemeler bir araya gelerek KJ20x8.2B KRSD ile sunulan uygun maliyet ve performansın olağanüstü kombinasyonunu oluşturmuştur. Lens tarafından en aza indirilen eksenel ve yanal kromatik sapmalar Sürücü ünitesinde dahili olarak yer alan "kromatik sapma telafisi işlevi" ile daha da azaltılabilir. Kuyruklu dağılım ve geometrik bozulma da başarılı bir şekilde kontrol edilir. Lenste kullanılan yeni optik malzemeler ve çok katmanlı optik katmanlar gölgelenmeyi etkin bir şekilde azaltır.

KJ20x8.2B KRSD ayrıca görüntü merkezinde görüntünün uçlarına doğru başarıyla kontrol edilen yüksek MTF'ye (modülasyon aktarma işlevi) sahiptir. Hem yakın hem de uzak nesnelerde aynı derecede başarılı olan KJ20x8.2B KRSD'nin optik performansı bu fiyat aralığındaki eski lenslerden daha yüksektir.