Canon KJ22ex7.6B IRSE/IASE

KJ22ex7.6B IRSE/IASE

KJ22ex7.6B, mükemmel odak aralığı ve optik performans sunan uygun fiyatlı bir 2/3 inç taşınabilir telefoto lenstir. Ergonomik tasarım daha az yorgunlukla daha uzun süre taşıma sağlar.

Faydalar

  • Odak aralığı 7,6~168 mm
  • MOD 0,8 M (Makro ile 10 mm)
  • Gelişmiş Dijital Sürücü
  • Yerleşik 2x Katlama
  • Çevre dostu, sağlam ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KJ22ex7.6B IRSE/IASE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Taşınabilir uzun ENG lens


KJ22ex7.6B geniş bir odak aralığını kapsamanın yanı sıra 16:9 HD görüntü formatında yaklaşık 65 derecelik hatırı sayılır bir geniş açı sağlayan bir telefoto lenstir. Bu tasarım özellikle dış mekan uygulamalarında çok esnek kadraj belirleme aralığı sağlar. KJ22ex7.6B, mükemmel boyut, ağırlık HD optik performans dengesine sahip, HD Haberler ve birçok HD üretim uygulaması için özel olarak üretilmiş kullanışlı bir lenstir.

KJ22ex7.6B, kromatik sapma, geometrik bozulma ve köşe çözünürlüğünün daha iyi şekilde kontrol edilmesine katkıda bulunan Büyük Çaplı Küresel Olmayan lens bileşenleri kullanır. Alan bozulması ve kromatik sapma Flüorit ve Hi-UD camları içeren özel optik malzemeler kullanılarak önemli ölçüde azaltılmıştır.

Optik TeknolojilerHer biri kendine özgü yayılma özelliklerine sahip yeni geliştirilen optik cam malzemeler kromatik sapma ve geometrik bozulma üzerinde gelişmiş kontrol olanağı sağlar. Geliştirilen lens bileşeni yüzey hassaslığı MTF performansının artırılmasına katkıda bulunur. Yeni Çok Katmanlı Optik Kaplamalarla birleştirilen yeni birikim işlemi gelişmiş optik kontrast oranı sağlar.

Dijital TeknolojilerGelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi zoom, iris ve odaklamaya yönelik üç servo sisteminde hassas kontrol sağlarken yatay kromatik sapma lens- kamerada düzeltilmesine yönelik yeni gelişmelere katkıda bulunur. Canon’un patentli Mikro Tepe Aynası Dizisi (MRA) teknolojisi her bir zoom, iris ve odak konumunun (her biri 0,1 mikrometre konumsal hassaslıkla) belirlenmesinde kullanılan benzersiz minyatür 16 bit döner kodlayıcıların çalışma prensibini oluşturur. Dinamik Zoom Hız Aralığı 0,5 saniye - 5 dakika aralığında kademeli olarak ayarlanabilir (geniş açıdan telefoto sıra dışı fotoğraflara).

Optomekanik TeknolojilerDijital Sürücü Ünitesi, daha fazla kullanım rahatlığı ve lens kontrollerinin gelişmiş şekilde etkinleştirilmesini sağlamak için ergonomik olarak tamamen yeniden tasarlanmıştır ve diğer ekin odak kontrolünü daha kolay ayarlamasına olanak sağlayan daha geniş bir bölme sunar. Özel Magnezyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.