Canon KT17ex4.3B IRSE

KT17ex4.3B IRSE

KT17ex4.3B IRSE mükemmel optik performans ve değer sunan ekstra geniş açı ve yerleşik 2x katlamaya sahip bir 1/3 inç taşınabilir standart lenstir.

Faydalar

  • Odak aralığı 4,3~73 mm (Katlama ile 146 mm)
  • MOD 0,6 M (Makro ile 10 mm)
  • Yerleşik 2x katlama
  • Gelişmiş Dijital Sürücü
  • Çevre dostu, sağlam, ergonomik tasarım

Detaylı Özellikler

Canon KT17ex4.3B IRSE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Standart 1/3 inç taşınabilir HD lens


KT17ex4.3B IRSE, geniş bir kurumsal ve endüstriyel uygulama yelpazesini desteklemek üzere özel olarak tasarlanan bir 1/3 inç taşınabilir HD standart lenstir.

KT17ex4.3B IRSE, 73 mm'ye (veya katlama ile 146 mm) kadar odak uzaklığı ve 16:9 HDTV görüntü formatında neredeyse 62.9 derece görüş açısı sağlayan geniş açı sunar. Lens 17x zoom oranına ve 4,3 mm minimum odak uzaklığına sahiptir. Bu lens sıra dışı genişlikte bir çekim yelpazesi sunmasının yanı sıra çok uygun fiyatı ve 1,48 kg'lık kompakt ağırlığından beklenmeyecek kullanım olanakları sağlar.

Lens görüntü ekseni boyunca yüksek MTF değerine sahiptir, kromatik sapmayı azaltır ve görüntü kontrastına katkıda bulunur. Göreceli ışık dağılımı daha açık diyafram ayarları için optimize edilmiştir ve görüntü düzlemi boyunca eşit parlaklıkla birleştirilen yüksek kontrast ve mükemmel görüntü keskinliği, canlı ve net HD resimler ortaya çıkarır. Kontrast geliştirilirken parlama, perde parıltısı ve tüm iç yansımalar önemli ölçüde azaltılmıştır. Lens geniş açı ayarlarında yüksek geometrik bozulma kontrolüne sahiptir ve renk tayfı aktarım özellikleri HDTV renk ısısı standartlarıyla uyumludur.

Optik TeknolojilerYeni geliştirilen optik malzemeler, en son lens öğesi tasarım yenilikleri ve çok katmanlı kaplamalarla birleşerek en titiz prodüksiyon ekipleri için rakipsiz bir görüntüleme sistemi oluşturur.

Dahili OdaklamaDeğişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eden bir Canon tasarım yeniliğidir.

Dijital TeknolojilerGelişmiş Dijital Sürücü teknolojisi

Diyaframı kontrol eden 16 bit dönüşlü kodlayıcı cihaz, ilgili kamera İris kontrol sistemi tarafından yönetilir (10 bit uyumluluğu).

Maksimum Zoom hızı tüm aralık boyunca 1,2 saniyedir.

Mekanik TeknolojilerKompakt dijital servo sürücü ünitesi, konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılır.

Magnezyum alaşımlı gövde hafif ve olağanüstü dayanıklıdır.

Ekolojik tasarımHiçbir modern Canon lensinde çevreye zarar verme riski taşıyan malzeme ve maddeler kullanılmaz. Optik parçalarda kurşun ve kompozit lens sistemini oluşturan bileşenlerde diğer belirlenmiş maddeler kullanılmaz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon KT17ex4.3B IRSE, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.