Canon BU-46H

BU-46H

BU-46H, HDTV formatında yüksek kaliteli görüntüler sunan 20x zoom lense sahip 1/3 inç 3CCD kameralı, uygun fiyatlı ve sağa sola, aşağı yukarı hareketli Dış Mekan kamerasıdır

Faydalar

  • Yerleşik 2x katlama
  • 4,4-90 mm odak uzaklığı (uzatıcı ile 180 mm)
  • Otomatik Odaklama ve Görüntü Sabitleme
  • Gece modu
  • Genlock

Detaylı Özellikler

Canon BU-46H ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

1/3 inç 3 CCD HD aşağı yukarı hareketli Dış Mekan kamerası


BU-46H zarif tasarımlı bir 1/3 inç 3 CCD HD video kameradır. sağa sola, aşağı yukarı hareketli kafaya ve dahili 20X zoom'a sahiptir. Sistem sağa sola, aşağı yukarı hareketli kafa, lens işlevleri ve önemli kamera CCU ayarları üzerinde kapsamlı kontrol sunar.

BU-46H'nin çalışma mekanizmasının gürültü düzeyi son derece düşüktür, bu sayede sistem konser salonları, derslikler ve kayıt stüdyoları gibi sessiz yerlere ve ortamlara kurulabilir.

Hava koşullarına dayanıklı


BU-46H IP45 muhafaza sınıflı, olağanüstü dayanıklı, toz geçirmez/su geçirmez sağa sola, aşağı yukarı hareketli sistemidir. Dış mekanda kullanıma uygun olan BU-46H dahili sileceğe de sahiptir.

Geniş sağa sola, aşağı yukarı hareket aralığı


BU-46H çoklu uygulamalar için özel olarak hassas ve akıcı biçimde tasarlanmış hareketlerle +/- 170 derece sağa sola ve +30/-50 derece aşağı yukarı hareketli.

Zarif Tasarım


Zarif tasarımı BU-46H'nin binalara ve diğer şehir peyzajına doğal biçimde uyum sağlamasına imkan tanır.

Açık Kaynak Protokolü


Protokol özel değildir ve genel kullanıma açıktır. Böylece kullanıcı veya sistem entegratörü kendi kontrol sistemini sağlayabilir ya da bir üçüncü taraf sağlayıcıyla anlaşabilir.

Yüksek Kaliteli HDTV/SDTV Video Görüntüleri


BU-46H, CCD başına 1.670.000 pikselli 1/3 inç 3 CCD HD kameraya sahiptir. Her ikisi de yayın, etkinlik kaydı ve yüksek kaliteli denetleme gibi uygulamalar için olağanüstü video kalitesi sunar.

Yüksek Optik Performans ve Görüntü Sabitleme


20X Optik Zoom HD lensi (4,5-90 mm, 2X Dijital katlama ile 9-180 mm) Otomatik Odaklama ve Görüntü Sabitleme ile bir araya getiren 3 CCD HD kamera, geliştirilmiş çalışma esneklikleriyle olağanüstü HD video görüntüleri sağlar.

Çıkış Çeşitliliği


Kamera sıkıştırılmamış HD-SDI (veya SD-SDI) sinyal verir. HD-SDI sinyal ve SD Kompozit sinyal (NTSC veya PAL; formatı lütfen satın alma sırasında belirtin) eş zamanlı olarak verilebilir. SD sinyali izleme amaçlı kullanılabilir. Ek olarak, BU-46H video senkronizasyonu için GENLOCK'a sahiptir.

Gece Modu


BU-46H ve BU-51H artık yeni tasarlanmış "gece moduna" sahiptir. Deklanşör hızı 1/4 (60i, 30F) veya 1/3'e (50i, 25F, 24F) kadar düşürülerek kameranın hassasiyetini artıran kare toplama işlemine imkan sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon BU-46H, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.