Canon XU-81W

XU-81W

20x zoom lensine ve AF'ye sahip uygun maliyetli, çok yönlü bir Pan ve Tilt kamera olan XU-81/XU-81W, HDTV biçiminde yüksek kaliteli, yüksek hassasiyette görüntüler sağlar. İç veya dış mekan kurulumu için idealdir.

Faydalar

  • Çok çeşitli iç ve dış mekan uygulamaları için sağlam, çok yönlü 1/3 inç Pan Tilt kamera
  • Tek 1/3 inç CMOS sensörü, 2,1 Megapiksel, 20x HD zoom lensi ve AF ile yüksek kaliteli HDTV/SDTV görüntüler
  • Geniş dönüş açısına sahip, hızlı ve hassas Pan ve Tilt hareketleri.
  • NC<30 gürültü derecesiyle sessiz çalışma
  • Opsiyonel kontrol ünitesini (OP-300) kullanan yayın uygulamaları için zoom yaparken yumuşak hareketler
  • Kompakt ve hafif tasarımı sayesinde kolay dikey, ters çevrilmiş veya asılı kurulum
  • 1080 i veya 720 p HD çıkışıyla yeni ve mevcut çok kameralı ortamlara uyarlanabilir
  • Süper hassas Gece Modu, düşük ışıkta veya gece çekim yapılabilmesini sağlar

Detaylı Özellikler

Canon XU-81W ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Sağlam, çok yönlü 1/3 inç Pan ve Tilt kamera


XU-81/XU-81W; çok yönlü, uzaktan kumandalı, iç/dış mekan için uygun tekli 1/3 inç CMOS kamera sistemidir; zorlu konumlar ve çevre koşulları için ideal olan kompakt, büyük ölçüde su ve toz geçirmeyen bir tasarıma sahiptir. Uygulamalar şunları içerir: Dış ve İç Mekan Etkinlik Yayını, Hava Durumu POV, Trafik POV, Dış Mekan İzleme, Eğitim ve Video Konferanslar. Dış mekan uygulamaları için XU-81W, bir motorize ND filtresine ve bir silecek ünitesine sahiptir. İsteğe bağlı bir yıkayıcı ünite de bulunmaktadır.

Yüksek kaliteli HDTV/SDTV video görüntüleri


2,1 Megapiksel, 20x HD zoom lensine ve Otomatik Odaklama özelliğine sahip tek 1/3 inç CMOS görüntüleme sensörü, harika renk oluşturma özelliğiyle tam HDTV biçiminde olağanüstü, yüksek kaliteli görüntüler yakalar.

Yayın uygulamaları için optimize edilmiştir


Kontrol panelindeki önceden ayarlanmış tek bir düğme kullanılarak zoom yapılırken yumuşak kaydırma ve eğme hareketlerine imkan sağlayan, isteğe bağlı bir çalıştırma ünitesi de (OP-300) vardır. Bu, manuel olarak çalıştırılan kameralara benzer yayın hareketlerine olanak tanır. Uzun mesafeli çalıştırma için kamera, İnternet bağlantısı kullanılarak bir bilgisayardan da kontrol edilebilir. HD-SDI çıkış, 100 m'ye kadar mesafelerden güzel görüntüler sağlar.

Hızlı, sessiz ve kesin Kaydırma ve Eğme hareketleri


XU-81/XU-81 W, geniş bir dönüş açısı (Pan +/- 180° ve Tilt +220° - -40°) ve Standart Mod'da saniyede 40°'lik kesin bir hareket sağlar. Yüksek Hızlı Mod, hareketi %50 oranında hızlandırır ve saniyede 60° düzeyine çıkarır. Çalışma, Standart Mod'da NC<30 gürültü değeriyle çok sessizdir ve bu, kütüphaneler veya konferans odaları gibi alanlarda kullanımı mümkün kılar. Görüntü çevirme işlevi, görüntüleri otomatik olarak çevirerek açı eğimi nedeniyle görüntülerin ters dönmesini engeller.

Kurulumu kolay


Kompakt ve hafif kamera yalnızca 6,6 kg (XU-81) veya 7 kg (XU-81W) ağırlığındadır ve kolay taşınabilmesi için bir tutma yeri vardır. Her konum türünde çekim için dikey, ters çevrilmiş veya asılı bir şekilde monte edilebilir.

Yerel olarak değiştirilebilir çıkış/kontrol


1080i veya 720p HD çıkış, mevcut sistemlerle eşleştirilebilir. Kontrol de RS-232C ve RS-422 arasında değiştirilebilir. Bu, XU-81/XU-81W ürününü yeni ve mevcut çok kameralı ortamlara olağanüstü bir şekilde uyarlanabilir bir hale getirir.

Yüksek hassasiyette Gece Modu


Süper hassas Gece Modu, yalnızca 0,2 lux olan parlaklık düzeyinde çekim yapılabilmesini sağlar. Karanlık odalarda veya gece çekim için idealdir. Arka ışık telafisi, arkası aydınlık olan karanlık öznelerin görünürlüğünü artırır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XU-81W, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.