TV lensleri

Canon'un uzun yayın geçmişi boyunca ürettiği zengin Studio, Field ve Taşınabilir HDTV lens seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Studio/Field Lensler
DIGISUPER serisi Studio/Field lenslerin en yeni sürümü en gelişmiş teknolojiler kullanılarak ve geleceğin prodüksiyon tarzı düşünülerek geliştirilmiştir. DIGISUPER serisinde Canon devrimsel bir HDTV Otomatik Odaklama Sistemi kullanmıştır. Bu teknoloji profesyonel kamera operatörlerinin aksiyon/güzellik çekimlerine odaklanmasına yardımcı olur ve görüntülerin odağını korur.

ENG/EFP/Pro video Lensler
Canon hem HDTV hem de SDTV sürümleri içeren çeşitli Yayın ENG/EFP lensler sunmaktadır. HDTV lensler SDTV kameralarda kullanıldığında da mükemmel performans verir. Tüm Yayın ENG/EFP lensler Canon'un yeni teknolojisinin yanı sıra en yeni "Dijital Sürücümüz" ile donatılmıştır.

Uzaktan Kumandalı Lensler
Canon Uzaktan Kumandalı Serisi yayın, telekonferans, uzaktan eğitim ve diğer uzaktan kontrol amaçları gibi çeşitli uygulamalar için tasarlanmış çok çeşitli lensler ve aksesuarlar sunar.

Aksesuarlar
Studio/Field lensler, ENG/EFP/Pro-Video lensler ve Uzaktan Kumandalı Lenslere yönelik olarak her kategoride bulunan tüm operasyonel ve optik aksesuarlar için lütfen Yayın TV Lensi kataloğumuza bakın.

spacer
					image
Yayın, TV Lens Broşürü