Canon KJ20x8.5B KTS

KJ20x8.5B KTS

KJ20x8.5B KTS pek çok farklı yayın, profesyonel, iş ve endüstriyel uzaktan kontrol uygulamasını destekleyen, uygun fiyatlı bir 2/3 inç HDTV tele lenstir.

Faydalar

  • Güçlü Optik – en yeni optik tasarım ve malzemelerle harika görüntüler
  • Dahili odaklama – kromatik sapmaları en aza indirir
  • Odak uzaklığı 8,5~170 mm
  • Gelişmiş Sürücü Teknolojisi – 1,2 saniye Maksimum Zoom hızı
  • MOD 0,9 M (Makro ile 10 mm)

Detaylı Özellikler

Canon KJ20x8.5B KTS ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Uygun fiyatlı 2/3 inç HDTV Uzaktan Kumandalı tele lens


KJ20x8.5B KTS 20x zoom aralığında f 1,8 gibi mükemmel bir hassasiyete sahiptir (tam telede f 2,7'ye düşer). 58,9 derece yatay görüş alanına sahiptir ve yalnızca 1,27 kg'dır (2,8 lbs). Bu çok güçlü lens çeşitli uzaktan kontrol projelerini başarıyla ele alabilir.

Tasarım optimizasyon stratejileri F4,0 diyafram açıklığı ayarında tüm görüntü düzlemi üzerinde dengeli bir MTF profiline ulaşmayı amaçlamıştır. Göreceli ışık dağıtımı F2,8 ve üstü için optimize edilmiştir ve görüntü düzlemi boyunca parlaklığın istikrarlı olması yüksek kontrast ve mükemmel görüntü keskinliği ile birleşerek canlı ve net HD görüntüler üretir. Üstün siyah üretim kontrolü sayesinde kontrast geliştirilmiştir. Optik ve mekanik tasarım yenilikleri ise parlamayı, perde parıltısını ve iç yansımaları önemli oranda azaltır. Çift görüntülerin ve eksendeki ve eksen dışındaki güçlü ışık kaynaklarından kaynaklanan ışıkla ilgili diğer kromatik bozulmaların en aza indirilmesine verilen önem lensin operasyonel kontrast aralığını daha da genişletir. Son derece hassas dişli boşluğu azaltımı SDTV ve HDTV uygulamaların yüksek düzeydeki gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir.

Optik Teknolojiler


Yeni geliştirilen optik malzemeler, en son lens öğesi tasarım yenilikleri ve çok katmanlı kaplamalarla birleşerek en titiz prodüksiyon ekipleri için rakipsiz bir görüntüleme sistemi oluşturur.

Gelişmiş Sürücü teknolojisi


Servo kontrol operatörün önceden programlanmış iki zoom konumu arasında hassas biçimde zoom yapmasını sağlar Maksimum Zoom hızı tüm aralıkta 1,2 saniyedir

Mekanik Teknolojiler


Bu HD lensin üretiminde kullanılan ergonomik mekanik tasarım SDTV öncülüyle aynı boyuta ve ağırlığa sahiptir Kompakt sürücü ünitesi konfor ve denge için lense 12,5 derece açıyla takılmıştır Alüminyum alaşım gövde ürünün hafif ve son derece dayanıklı olmasını sağlar Bir Canon tasarım yeniliği olan Dahili Odaklama, bir değişken optik sistem kullanarak kromatik sapmaları daha iyi kontrol eder

Tüm Canon Uzaktan Kontrol TV Lensleri 3 tip standart Canon kumandanın yanı sıra zoom, odaklama ve iris için farklı uzaktan kumanda tipleri sağlamak üzere tasarlanan standart uzaktan kumanda kablolarını destekler. Bu lensler özel kumandalarla kullanılabilecek basit bir arabirime de sahiptir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon KJ20x8.5B KTS, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.