Canon DIGISUPER 27AF

DIGISUPER 27AF

DIGISUPER 27 AF Studio Lens stüdyo yapımları için optimize edilmiştir. Üstün kaliteli HDTV görüntüler için olağanüstü HD optik performansa ve gelişmiş Otomatik Odaklamaya sahiptir.

Faydalar

  • Gelişmiş Otomatik Odaklama teknolojisi
  • Güçlü Optik Sistem
  • Dahili odaklama
  • Hassas dijital servo sistemi
  • Sabit Açılı Odaklama Sistemi; 32 bit CPU
  • Sağlam ergonomik tasarım
  • Ekolojik tasarım
  • Geçişli teknoloji seçenekleri; 4 konumlu lens tablası

Detaylı Özellikler

Canon DIGISUPER 27AF ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Gelişmiş Otomatik Odaklama teknolojisi


Canon’un Gelişmiş Otomatik Odaklama Teknolojisi görüntüleri odak alanında tutarak kullanıcının çekime konsantre olmasına olanak sağlar. Bu özellik tek lensli refleks fotoğraf makineleri için özel olarak geliştirilen TTL-İkinci Görüntü Kayıt Fazı algılama sistemini kullanarak yüksek hassaslık ve yüksek izleme olanağı sunar. İki otomatik odaklamalı kullanım modunun yanı sıra vizördeki AF karesine yönelik üç konum seçeneği bulunur.

Güçlü Optik Sistem


Canon'un Güçlü Optik Sistemi, aslına uygun sonuçlar sunan rakipsiz stüdyo çekimleri için tasarlanmıştır. Gelişmiş malzemeler ve çok katmanlı kaplamalar içeren bu sistem 6,5 mm'de bile minimum bozulma sağlar ve gölgeleme ile yansımayı önemli ölçüde azaltır. İsteğe bağlı geniş eklenti de mevcuttur.

Dahili Odaklama


Dahili Odaklama kromatik anormallikleri kontrol etmek için değişken bir optik sistem kullanır. Bu özellik kullanıcıların daha az bozulmayla geniş açı elde etmesini sağlarken odaklama sırasında ağırlık merkezi değişimlerini en aza indirir.

Hassas dijital servo sistemi


Dijital servo sistemi, hassas kontrolün yanı sıra zoom ve odak ayarlarında tekrarlanabilirlik sağlamak için Canon tarafından geliştirilen 16 bit optik dönüşlü kodlayıcı cihazlar kullanır. Sistem Robot ve Sanal stüdyo sistemleri için dijital arabirime olanak sağlar. 10 bit İris Uyumluluğu yüksek çözünürlüklü iris kontrolü sağlar.

Sabit Açılı Odaklama Sistemi (CAFS)


CAFS odaklama sırasında "nefes alma" etkisini ortadan kaldırmak için 32 bit CPU kullanır. Bu birim odak değişikliklerini hesaplayarak odaklama sırasında resimdeki boyut/açı değişimlerini ortadan kaldırmak için zoom senkronizasyonu sağlar.

Sağlam ergonomik tasarım


Lens, odak hareketlerinde ağırlık merkezi değişimlerini ortadan kaldırmak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Sağlam optik donanım toz ve dumana karşı koruma sağlarken, yenilikçi elektrikli sızdırmazlık teknikleri lensi radyo parazitlerine karşı korur.

Ekolojik tasarım


Hiçbir modern Canon lens sisteminin üretiminde kurşun ve doğaya zararlı olduğu belirtilen diğer maddeler kullanılmamıştır.

Geçişli teknoloji seçenekleri; 4 konumlu Lens Tablası


Geçişli sistem ilişkilendirilen kamera optik katlama sisteminde kullanılmasına veya en boy oranının 16:9 - 4:3 arasında değiştirilmesine olanak sağlar. 4 konumlu lens tablasında birbirinden ayrı çekim konumları bulunur.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon DIGISUPER 27AF, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.