Canon DIGISUPER 76

DIGISUPER 76

XJ76x9B daha geniş açı, daha uzun odak uzaklığı, üstün optik performans ve kullanılabilirlik sunan yeni nesil Field lenstir

Faydalar

  • 9 mm - 690 mm odak uzaklığı (katlama ile 18 - 1380 mm)
  • Çok çeşitli sanal sistemleri destekler
  • 32 bit CPU "nefes alma" etkisini telafi ederek odağın zoom etkisini neredeyse sıfırlar
  • Üstün kullanılabilirlik ve izleme

Detaylı Özellikler

Canon DIGISUPER 76 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Dış Mekan Yayını için gelişmiş tele lens


Daha geniş ve tele çekim için eş zamanlı olarak 9 mm maksimum geniş açı ve 76x yüksek büyütme oranı sunar. XJ76x9B 9 mm maksimum geniş açıya sahiptir (56,1° dik görüş açısı). Bu değer önceki tele zoom lenslerinden yaklaşık olarak %3 daha geniştir. Bu, lensin kısıtlı bir alanda bile geriye çekilerek sahneyi tamamen almasını ve etkileyici bir yoğunluk derecesine sahip görüntüler çekmesini sağlar. 76x zoom faktörlü yüksek büyütme oranıyla XJ76x9B bir stadyumun panoramik görünümünden oyuncuların ayrıntılı ifadelerine kadar tüm sahnelerin tek bir lensle çekilmesini sağlar.

Üstün kullanılabilirlik ve izleme sayesinde görüntüleri tam olarak istediğiniz gibi yakalamanızı sağlar.Üstün kullanılabilirliği sayesinde XJ76x9B hızlı kamera çalışmalarını mümkün kılar ve fiziksel lens boyutunda kullanımı zorlaştıran bir artış olmadan daha fazla genişlik ve daha fazla büyütme sunar. Dahası, yüksek hızlı CPU ve yüksek çözünürlüklü kodlayıcı kullanımı ile kontrol algoritmalarında yapılan geliştirmeler süper yavaş hızlarda zoom yaparken harekete giren nesnelerin çekilmesi ve izlenmesinde önemli iyileştirmeler sağlamıştır. Bunun sonucunda tam olarak amaçladığınız şekilde gerçekleşen çekimler elde edersiniz.

Odaklamadan kaynaklanan görüş açısı kaymalarını neredeyse sıfıra indirir. CAFS (Sabit Açılı Odaklama Sistemi)Odaklama sırasında görüntü boyutu/görüş açısının değiştiği "nefes alma" etkisini telafi etmek amacıyla 32 bit CPU odaklama sırasında zoom'u hesaplayıp kontrol ederek zoom etkisini neredeyse sıfıra indirir.

Çeşitli Sanal Sistemler İçin DestekXJ76x9B yüksek performanslı zoom, odak ve iris kodlayıcılarla donatılmıştır. Kodlayıcı çıkışları, analog çıkışlar ve seri çıkışlar için çoklu destek sunan XJ76x9B birçok sanal sistem türüyle çalışabilir.

STANDART OLARAK 20 PİMLİ LENS ARABİRİMİYLE DONATILDIĞI için mevcut sanal sistemlere kolayca uyum sağlayabilir.