Canon DIGISUPER 80

DIGISUPER 80

XJ80x8.8B, geniş açı, daha uzun odak uzaklığı ve gelişmiş görüntü sabitleme teknolojisi sayesinde üstün teknik performans sunan bir yeni nesil Premium Field lenstir.

Faydalar

  • Yeni sensör ve hızlı kontrol devresi
  • 8,8 mm - 710 mm odak uzaklığı (katlama ile 17,6 - 1420 mm)
  • Çok çeşitli sanal sistemleri destekler
  • 32 bit CPU "nefes alma" etkisini telafi ederek odağın zoom etkisini neredeyse sıfırlar
  • Üstün kullanılabilirlik ve izleme

Detaylı Özellikler

Canon DIGISUPER 80 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Dış Mekan Yayını için gelişmiş tele lens


XJ80x8.8B, önceki uzun zoom lenslere göre yaklaşık %5 daha geniş 8,8 mm maksimum geniş açı sunar. Bu, lensin kısıtlı bir alanda bile geriye çekilerek sahneyi tamamen almasını ve etkileyici bir yoğunluk derecesine sahip görüntüler çekmesini sağlar. 80x zoom faktörüyle XJ80x8.8B, bir stadyumun panoramik görünümünden oyuncuların ayrıntılı yüz ifadelerine kadar tüm sahnelerin tek bir lensle çekilmesini sağlar.

Gelişmiş görüntü sabitlemeXJ80x8.8B, Canon görüntü sabitleyicinin gelişmiş bir sürümünü standart özellik olarak barındırır. Yeni sensörü ve hızlı kontrol devresiyle bu en son görüntü sabitleyici sürümü, özellikle yüksek frekans aralığında olmak üzere titreşimi ortadan kaldırır. Rüzgar ve stantlardaki gelişmiş fanlar gibi tüm titreşim türlerini başarılı şekilde ortadan kaldıran XJ80x8.8B'nin görüntü sabitleyicisi süper telefoto aralığında bile sabit ve net videolar yakalamanıza olanak sağlar. Fotoğraf makinesi kaydırma hareketini durdurduğu anda ortaya çıkan "geç etki" olayını büyük ölçüde ortadan kaldırır.

Üstün kullanılabilirlik ve izlemeÜstün kullanılabilirlik özelliklerine sahip olan XJ80x8.8B, ayrıca fiziksel lens boyutunu artırmadan daha fazla genişlik ve daha yüksek büyütme oranı sunar. Dahası, yüksek hızlı CPU ve yüksek çözünürlüklü kodlayıcı kullanımı ile kontrol algoritmalarında yapılan geliştirmeler süper yavaş hızlarda zoom yaparken harekete giren nesnelerin çekilmesi ve izlenmesinde önemli iyileştirmeler sağlamıştır.

Odaklamadan kaynaklanan görüş açısı kaymalarını neredeyse sıfıra indirir. CAFS (Sabit Açılı Odaklama Sistemi)Odaklama sırasında görüntü boyutu/görüş açısının değiştiği "nefes alma" etkisini telafi etmek amacıyla 32 bit CPU odaklama sırasında zoom'u hesaplayıp kontrol ederek zoom etkisini neredeyse sıfıra indirir.

Çeşitli Sanal Sistem DestekleriKodlayıcı çıkışları, analog çıkışlar ve seri çıkışlar için çoklu destek sunan XJ80x8.8B birçok sanal sistem türüyle çalışabilir. 20 PİMLİ LENS ARABİRİMİ STANDART OLARAK GELİR.