Canon DIGISUPER 86AF

DIGISUPER 86AF

DIGISUPER 86AF uzun field lens güçlü Otomatik Odaklama teknolojisine ve üstün Görüntü Sabitleme özelliğine sahiptir. Yüksek telefoto mesafelerinde tam odaklanarak üstün ayrıntılara sahip HDTV çekimler yapar.

Faydalar

  • Otomatik odaklama teknolojisi
  • Güçlü optik donanım
  • Dahili odaklama
  • Gelişmiş Optik Görüntü Sabitleyici
  • Hassas dijital servo sistemi
  • Sabit Açılı Odaklama Sistemi; 32 bit CPU
  • Sağlam ergonomik tasarım
  • Ekolojik tasarım
  • Geçişli teknoloji seçenekleri; 4 konumlu lens tablası

Detaylı Özellikler

Canon DIGISUPER 86AF ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Gelişmiş Otomatik Odaklama teknolojisi


Canon’un Gelişmiş Otomatik Odaklama teknolojisi görüntüleri odak alanında tutarak kullanıcının çekime konsantre olmasına olanak sağlar. Bu özellik tek lensli refleks kameralar için özel olarak geliştirilen TTL-İkinci Görüntü Kayıt Fazı algılama sistemini kullanarak yüksek hassaslık ve yüksek izleme olanağı sunar. İki otomatik odaklamalı kullanım modunun yanı sıra vizördeki AF karesine yönelik üç konum seçeneği bulunur.

Güçlü optik donanım


Gelişmiş malzemelerle (yüksek endeksli ve ultra düşük yayılmalı malzeme dahil) birleştirilen modern optik tasarım ve çok katmanlı kaplamalar aslına uygun sonuçlar için benzersiz bir görüntüleme sistemi ortaya çıkarır.

Dahili Odaklama


Dahili Odaklama kromatik anormallikleri kontrol etmek için değişken bir optik sistem kullanır. Bu özellik kullanıcıların daha az bozulmayla geniş açı elde etmesini sağlarken odaklama sırasında ağırlık merkezindeki değişimleri en aza indirir.

Optik Kaydırmalı Görüntü Sabitleyici


İkinci nesil yerleşik Optik Kaydırmalı Görüntü Sabitleyici sistemi (Shift-IS) titremeyi yok ederek sıra dışı telefoto fotoğraflardan yüksek hızlı nesnelerin çekilmesine kadar tüm durumlarda net ve keskin görüntüler sunar. Yüksek/düşük hassaslık ayarlarıyla bağımsız yatay ve dikey kontrol olanağı sağlar.

Hassas dijital servo sistemi


Dijital servo sistemi, hassas kontrolün yanı sıra zoom ve odak ayarlarında tekrarlanabilirlik sağlamak için Canon tarafından geliştirilen 16 bit optik dönüşlü kodlayıcı cihazlar kullanır. Sistem Robot ve Sanal stüdyo sistemleri için dijital arabirime olanak sağlar. 10 bit İris Uyumluluğu yüksek çözünürlüklü iris kontrolü sağlar.

Sabit Açılı Odaklama Sistemi (CAFS)


CAFS odaklama sırasında "nefes alma" etkisini ortadan kaldırmak için 32 bit CPU kullanır. Bu birim odak değişikliklerini hesaplayarak odaklama sırasında resimdeki boyut/açı değişimlerini ortadan kaldırmak için zoom senkronizasyonu sağlar.

Sağlam ergonomik tasarım


Lens, odak hareketlerinde ağırlık merkezi değişimlerini ortadan kaldırmak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Sağlam optik donanım toz ve dumana karşı koruma sağlarken, yenilikçi elektrikli sızdırmazlık teknikleri lensi radyo parazitlerine karşı korur.

Ekolojik tasarım


Hiçbir modern Canon lens sisteminin üretiminde kurşun ve doğaya zararlı olduğu belirtilen diğer maddeler kullanılmamıştır.

Geçişli teknoloji seçenekleri; 4 konumlu Lens Tablası


Geçişli sistem ilişkilendirilen fotoğraf makinesinin optik katlama sisteminde kullanılmasına veya en boy oranının 16:9 - 4:3 arasında değiştirilmesine olanak sağlar. 4 konumlu lens tablasında birbirinden ayrı çekim konumları bulunur.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon DIGISUPER 86AF, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.