Canon DIGISUPER 95

DIGISUPER 95

DIGISUPER 95 (XJ95x8.6B) süper telefoto lens, en geniş odak uzaklığı (8,6 mm) ile 95x zoom'u bir arada sunarak, başka hiçbir standart lenste bulunmayan görüntüleme olanakları sağlar.

Faydalar

  • Geniş açı - telefoto
  • Rakipsiz yüksek optik performans
  • Sabit Açılı Odaklama Sistemi; 32 bit CPU
  • Gelişmiş Görüntü Sabitleme sistemi
  • Mükemmel kullanılabilirlik
  • Sanal sistem desteği

Detaylı Özellikler

Canon DIGISUPER 95 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Geniş açı - telefoto


95x zoom oranı ve sektördeki field lenslerde bulunan en geniş odak uzaklığına sahip (8,6 mm) XJ95x, standart field lenslerle hayal bile edilemeyen sıra dışı görüntüleme olanakları sunar. Örneğin lens tamamen dolu bir stadyum hissinden bir oyuncunun yüzündeki anlık bir ifadeye kadar mümkün olan tüm duyguları olağanüstü bir şekilde yakalar.

Rakipsiz yüksek optik performans


Canon'un bilgisayar tabanlı 3D optik tasarım tekniklerindeki uzmanlığı ve en modern optik teknolojilerin kullanılması, XJ95x lensin daha geniş bir görüş açısı, daha yüksek zoom oranı ve benzersiz genel optik performans sunmasını sağlar. Canon'un özel uzun çaplı küresel olmayan lens teknolojisi ve orijinal cam malzemeler yanal kromatik sapma, monokromatik sapma ve geometrik bozulmaları ortadan kaldırır. Bu bileşenler 16:9 HD görüntü ekseni boyunca üstün netliğe sahip görüntüler yakalanmasına olanak sağlayarak çözünürlük ve kontrastını artırır.

Sabit Açılı Odaklama Sistemi (CAFS)


CAFS "nefes alma" sırasında odaklamayı ortadan kaldırmak için 32 bit CPU kullanır ve neredeyse sıfır zoom efekti sunar. Bu birim odak değişikliklerini hesaplayarak odaklama sırasında resimdeki boyut/açı değişimlerini sanal olarak ortadan kaldırmak için zoom senkronizasyonu sağlar.

Gelişmiş Görüntü Sabitleme sistemi


XJ95x, fotoğraf makinesi titreşimlerini ortadan kaldırmak ve uzun odak mesafelerinde görüntü bulanıklığını en az indirmek için gelişmiş optik geçiş türü görüntü sabitleyiciye sahiptir. Sistemde lensin içinde yeni nesil bir sensör kullanılmıştır. Bu sensör titreşim algıladığında, görüntüdeki titreşim efektinin ortadan kaldırılmasını sağlayan bir yönde ışık demetleri yansıtmak amacıyla telafi edici optik bileşenler hızlı şekilde devreye alınır.

Mükemmel kullanılabilirlik


XJ95x, yavaş zoom veya ön ayarlı seri çekim gibi durumlarda kamera kullanıcısının yakalamayı amaçladığı hareketin aslına uygun sabit görüntüler üreten yüksek çözünürlüklü kodlayıcılar sayesinde olağanüstü izleme olanağı sunar. Bu lens güçlü teknik özelliklerine rağmen, boyutu ve ağırlığıyla kaydırma ve ayarlama gibi işlemlerin kolayca gerçekleştirilmesini sağlar.

Sanal sistem desteği


XJ95x yüksek performanslı zoom, odak ve iris kodlayıcılarla donatılmıştır. Kodlayıcı çıkışları, analog çıkışlar ve seri çıkışlar için çoklu destek sunan XJ95x birçok sanal sistem türüyle çalışabilir. 20 pimli lens arabirimine sahip olması mevcut sanal sistemlere kolayca uyum sağlamasına imkan tanır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon DIGISUPER 95, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.