UHD DIGISUPER 86 (UJ86X9.3B)

UHD DIGISUPER 86 (UJ86X9.3B)

86x zum ve 9,3-800 mm odak uzaklığına sahip yayın uygulamaları için çığır açıcı üstün kaliteli 2/3 inç 4K field lensi. Canon'un görüntü sabitleme özelliği tarafından desteklenen bu lens sayesinde nefes kesici 4K ötesi görüntü kalitesine sahip olacaksınız.

Avantajlar

  • 86x zum ve 9,3-800 mm odak uzaklığına sahip (dahili 2x uzatıcı ile 1600 mm'ye kadar) sıra dışı yüksek çözünürlüklü 2/3 inç 4K field lensi
  • Eşsiz kalite için görüntünün kenarlarına kadar ve zum aralığının her noktasında sınıfının lideri 4K ötesi performans
  • B, G ve R kanallarının tüm dalga boyu alanlarında ve 4K ve 4K ötesi frekans bantlarında yüksek karşıtlık ve çözünürlük
  • Mevcut HDTV teknik kurulumları ve çekim ortamları ile kolay entegrasyon için HD field lenslerine benzer boyut ve ağırlık
  • Görüntü sabitleme özelliği kullanılırken bile 4K ötesi çözünürlük
  • Dahili 16 bit kodlayıcı sayesinde eksiksiz sanal sistem desteği
  • Mevcut Canon HD field lens aksesuarları ile tamamen uyumludur

Detaylı Özellikler

UHD DIGISUPER 86 (UJ86X9.3B) ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Çığır açıcı 4K ötesi yayın lensi


UHD-DIGISUPER 86 (UJ86X9.3B) Canon'un 2/3 inç 4K lens aralığının öncüsüdür. Bu yayınlama uygulamaları için çığır açıcı 2/3 inç 4K zum field lensi, 4K kameranızdan en üstün görüntü kalitesini elde etmeyi ön planda tutuyor. 86x zum özelliği ve 9,3-800 mm odak uzaklığı (dahili 2x uzatıcı ile 1600 mm'ye kadar) 4K'nın ötesinde büyüleyici optik kalite sunuyor. 4K, yayıncılar arasında yaygınlaşıyor. Bu lens, spor etkinlikleri ve konserler gibi yüksek zum oranı ve alan derinliği yönetiminin önemli olduğu uygulamalarda çarpıcı görüntü kalitesi sunmak için yeni bir standart oluşturuyor.

Yeni nesil optik performans


4K'nın ötesinde çözünürlük ve yüksek karşıtlık, Canon'un özel optik tasarım teknolojileri sayesinde görüntünün merkezinden kenarına kadar düzgün şekilde sürdürülür. B, G ve R kanallarının tüm dalga boyu alanlarında ve 4K/4K ötesi frekans bantlarında renkler eşit olarak tutarlıdır. Güçlü sapma düzeltmesi özelliği, gölgelenmeyi ve parlamayı en aza indirirken renk dökülmesini önler. Renkler, görüntülerin köşelerinde bile eşit olarak dağılır. Böylece özellikle büyük bir ekranda görüntülendiğinde fark edilebilen görsel olarak üstün görüntüler elde edilir.

IS ile bile sarsıntısız 4K görüntüler


4K çekimler, en ufak kamera sarsıntısından bile etkilenir. Bu yüzden UHD-DIGISUPER 86'da (UJ86X9.3B) görüntü sabitleme özelliği etkinken bile çekiminizi sabitlemek ve 4K ötesinde performans elde etmek için Canon'un en iyi optik ve servo teknolojileri bulunur. Böylece yumuşak geçişli çekimler yapmaktan yüksek veya düşük frekanslı titreşimleri önlemeye kadar özellikler sayesinde kadar 4K ötesi kaliteniz tutarlıdır.

Zahmetsiz kullanım


UHD-DIGISUPER 86'nın (UJ86X9.3B) yeni ve akıllı tasarımı sayesinde kullanımı basittir ve harika sonuçlar elde etmek çok kolaydır. Uzun odak kullanılan ve sığ alan derinliğinin korunması gereken spor yayınları gibi durumlarda bile Canon'un kesin odak talepleri, operatörün nesneleri odakta tutmasına yardımcı olur.
Lensin şık görünüşü ve ön planda olan 4K logosu setlerde veya çekim konumlarında harika bir izlenim bırakır.

Kolayca HD'den bir adım öteye geçin


HD'den UHD-DIGISUPER 86'ya (UJ86X9.3B) yükseltme yaparken çekim tarzınızı değiştirmenize gerek yok. 4K'nın ötesinde çözünürlük sunmasına rağmen boyutu ve ağırlığı bir 2/3 inç HD lense yakındır. Bu yüzden 4K ötesi kalitenin tadını çıkarmak için yeni teknikler ve sistemler öğrenmenize gerek yoktur. Aynı zamanda yeni aksesuarlara yatırım yapmanıza da gerek yok, bunun sebebi mevcut HD Canon field lenslerinizin servo modülleri ve zum ve odak talepleri ile tamamen uyumlu olmasıdır.

Sanal birimler için destek


UHD-DIGISUPER 86'yı (UJ86X9.3B) büyük spor etkinlikleri ve konserler gibi sanal sistemlerde kullanmak çok kolaydır. Seri iletişim veya 16 bit yüksek çözünürlüklü kodlayıcı çıkışı aracılığıyla konum bilgisi alımı için çok çeşitli sanal arabirimleri destekler. Diğer Canon HD yayın lensleri ile aynı konektörleri ve protokolleri kullandığı için Canon HD field lenslerinin veya taşınabilir lenslerin kullanıldığı ortamlara entegre edilmesi kolaydır.

Ürünün Teknik Özellikleri

UHD DIGISUPER 86 (UJ86X9.3B), özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

CPN.jpeg

Profesyonel Canon Ağı

Tüm dünyadaki profesyonel Canon fotoğrafçıları ve videografi uzmanlarının yanı sıra, uzman düzeyindeki fotoğraf meraklıları için ilham, eğitim, ürün bilgisi ve haber güncellemeleri sunulur.