UHD DIGISUPER 90 (UJ90X9B)

UHD DIGISUPER 90 (UJ90X9B)

90x zum, 9-810 mm odak uzaklığı ve görüntü sabitleme özelliğine sahip, HDTV kullanılan yayın ortamları ve 2/3 inç 4K kameralar ile tamamen uyumlu, çeşitli ve eksiksiz özellikli 2/3 inç 4K field lensi.

Faydalar

  • 90x zum ve 9-810 mm odak uzaklığına sahip (dahili 2x uzatıcı ile 1620 mm'ye kadar) sıra dışı yüksek çözünürlüklü 2/3 inç 4K field lensi
  • Görüntünün merkezinden kenarlarına kadar ulaşan çarpıcı 4K çözünürlüğe 2/3 inç 4K kameralar ile ulaşın
  • Görüntü sabitleme özelliği kullanılırken bile 4K çözünürlüğünüzü koruyun
  • HD field lenslerine benzer boyutu ve ağırlığı, mevcut HDTV teknik kurulumları ve çekim ortamları ile kolaylıkla entegre olabilmesi anlamına gelir.
  • Hassas odak ve yüksek zum oranı ile sürekli 4K performansı
  • Geniş odak aralığı sayesinde büyük spor sahaları gibi alanlarda yalnızca tek bir lens ile çekim yapın
  • Dahili 16 bit kodlayıcı sayesinde eksiksiz sanal sistem desteği
  • Mevcut Canon HD field lens aksesuarları ile tamamen uyumludur

Detaylı Özellikler

UHD DIGISUPER 90 (UJ90X9B) ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Çeşitli, eksiksiz özellikli 4K lens


UHD-DIGISUPER 90 (UJ90X9B) Canon'un 2/3 inç 4K lens aralığında eşsiz bir konuma sahiptir. Muhteşem sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olan akıllı özellikler ile gerçek 4K çözünürlüğü bir araya getirir. 90x zum ve 9-810 mm odak uzaklığına sahip (dahili 2x uzatıcı ile 1620 mm'ye kadar) sıra dışı çeşitliliğe sahip 2/3 inç 4K field lensi. Böylece büyük stadyumlardaki spor yayınları gibi çok çeşitli odak uzaklıkları gerektiren etkinliklerde yalnızca tek bir lens kullanarak çekim yapabilirsiniz. 4K yayınlamanın gelecek standardına yatırım yapın ve 4K kameranızı mevcut HDTV yayın uygulamaları ve teknik kurulumlara kolaylıkla entegre edilebilen bu yüksek kaliteli 4K lens ile eşleştirin.

Etkileyici optik performans


4K çözünürlük ve yüksek karşıtlık, Canon’un özel optik tasarım teknolojileri sayesinde görüntünün merkezinden kenara kadar düzgün şekilde sürdürülür. Karşıtlık ve çözünürlük, hem HDTV hem de 4K frekans bantlarında odak ve zum aralıkları boyunca tutarlı bir şekilde yüksektir. Güçlü sapma düzeltmesi özelliği, gölgelenmeyi ve parlamayı en aza indirirken renk dökülmesini önler. Renkler, görüntülerin köşelerinde bile eşit olarak dağılır. Böylece özellikle büyük bir ekranda görüntülendiğinde fark edilebilen görsel olarak üstün görüntüler elde edilir.

IS ile bile sarsıntısız 4K görüntüler


4K çekimler, en ufak kamera sarsıntısından bile etkilenir. Bu yüzden UHD-DIGISUPER 90'da (UJ90X9B) görüntü sabitleme özelliği etkinken bile çekiminizi sabitlemek ve 4K performans elde etmek için Canon'un en iyi optik ve servo teknolojileri bulunur. Böylece yumuşak geçişli çekimler yapmaktan yüksek veya düşük frekanslı titreşimleri önlemeye kadar özellikler sayesinde kadar 4K kaliteniz tutarlıdır.

Zahmetsiz kullanım


UHD-DIGISUPER 90'ın (UJ90X9B) yeni ve akıllı tasarımı sayesinde kullanımı basittir ve harika sonuçlar elde etmek çok kolaydır. Uzun odak kullanılan ve sığ alan derinliğinin korunması gereken spor yayınları gibi durumlarda bile Canon'un kesin odak talepleri, operatörün nesneleri odakta tutmasına yardımcı olur.
Lensin şık görünüşü ve ön planda olan 4K logosu setlerde veya çekim konumlarında harika bir izlenim bırakır.

Kolayca HD'den bir adım öteye geçin


HD'den UHD-DIGISUPER 90'a (UJ90X9B) yükseltme yaparken çekim tarzınızı değiştirmeniz gerek yok. 4K çözünürlük sunmasına rağmen boyutu ve ağırlığı bir 2/3 inç HD lense yakındır. Bu yüzden 4K kalitesinin tadını çıkarmak için yeni teknikler ve sistemler öğrenmenize gerek yoktur. Aynı zamanda yeni aksesuarlara yatırım yapmanıza da gerek yok, bunun sebebi mevcut HD Canon field lenslerinizin servo modülleri ve zum ve odak talepleri ile tamamen uyumlu olmasıdır.

Sanal birimler için destek


UHD-DIGISUPER 90'ı (UJ90X9B) büyük spor etkinlikleri ve konserler gibi sanal sistemlerde kullanmak çok kolaydır. Seri iletişim veya 16 bit yüksek çözünürlüklü kodlayıcı çıkışı aracılığıyla konum bilgisi alımı için çok çeşitli sanal arabirimleri destekler. Diğer Canon HD yayın lensleri ile aynı konektörleri ve protokolleri kullandığı için Canon HD field lenslerinin veya taşınabilir lenslerin kullanıldığı ortamlara entegre edilmesi kolaydır.

Ürünün Teknik Özellikleri

UHD DIGISUPER 90 (UJ90X9B), özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

CPN.jpeg

Profesyonel Canon Ağı

Tüm dünyadaki profesyonel Canon fotoğrafçıları ve videografi uzmanlarının yanı sıra, uzman düzeyindeki fotoğraf meraklıları için ilham, eğitim, ürün bilgisi ve haber güncellemeleri sunulur.

Profesyonel Canon Ağı'nı ziyaret edin