Canon Camera

Gelişmiş Otomasyon Modülleri

Gelişmiş Otomasyon Modülleri

imagePRESS C10010VP Serisi için

Manuel inceleme ve ayarlamayla zaman kaybetmeden ve masrafa girmeden tutarlı ve yüksek kaliteli baskılar alın.

Üretim baskılama ortamlarında kalite güvencesi, genellikle yoğun iş gücü gerektirir ve zaman alır. Saatlerce süren inceleme, manuel ayarlama ve yeniden baskı işlemleri gerektirir. imagePRESS C10010VP Serisi, bunu sizin yerinize yapacak iki ek otomasyon seçeneğini destekler.

Baskıdan önce pozalama ve renk tonu ayarlarını otomatikleştirin

Baskıdan önce renk tonunun yapılandırılması ve önden arkaya pozalamanın ayarlanması, baskı iş akışınızın çok daha uzun sürmesine neden olabilir. Algılama Ünitesi, baskı öncesi kurulumu tek bir tıklamayla gerçekleştirmenizi sağlar.

Baskı esnasında renk ve pozalama ayarlarını koruyun

Algılama Ünitesi, baskı sırasında sürekli olarak her sayfadaki renk tonunu ve pozalamayı izler. Motora geri bildirim yaparak ayarların tutarlılık korunacak şekilde yapılmasını sağlar.

Her sayfanın kusursuz olmasını sağlayın

İnceleme Ünitesi, ayarlanabilir hassasiyet seviyeleriyle her yaprağı toz, leke, iz ve diğer kusurlara karşı kontrol eder. Tam anlamıyla mükemmel bir baskı sunmak için gerektiğinde kusurlu tüm sayfaları otomatik olarak yeniden basabilir.

Sensing Video
Inspection Unit

imagePRESS C10010VP Serisi otomasyon modüllerini keşfedin.

Canon'un ek otomasyon seçenekleri, en yüksek baskı standartlarını karşılamak üzere gelişmiş kalite kontrolü sunar.

Broşürü okuyun

imagePRESS C10010VP Serisi ve opsiyonel Gelişmiş Otomasyon Modüllerinin neler yapabileceğini öğrenin.

İlgili Ürünler ve Çözümler

 • imagePRESS C10010VP serisi

  imagePRESS C10010VP serisi; daha yüksek hacme ulaşmak, daha çok uygulama kullanmak, daha yüksek kalite ve kâr elde etmek isteyen yüksek hacimli baskı ortamlarına yöneliktir.

 • İnceleme Ünitesi

  imagePRESS C10010VP İnceleme Ünitesi

  Manuel kontrollerden kaynaklanan zaman kaybı ve maliyetler olmadan tutarlılığı koruyun. Hatalı sayfaları kaldırma ve otomatik olarak yeniden basma seçeneğine sahip olan İnceleme Ünitesi basılan her sayfayı kir, bozulma ve izler gibi kusurlara karşı otomatik olarak inceler.

 • Algılama Ünitesi

  imagePRESS C10010VP Algılama Ünitesi

  Her sayfada tutarlı sonuçlar elde edin. Algılama Ünitesi, baskıdan önce ve baskı esnasında önden arkaya pozalamayı ve renk tonunu otomatik olarak belirleyip izler ve iş ayarlarıyla tutarlılığı sağlamak adına işlem sırasında sürekli olarak ayarlama yapar.

 • Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?