Skyline Network Security Cameras

Ağ Kameraları

Canon'un ağ kameraları serisi, denetimin oldukça önemli olduğu alanlarda benzersiz çözümler sunar.  Kompakt ve aynı zamanda performans konusunda iddialı bu kameralar, güvenlik riskinin arttığı düşük ışıklı alanlarda bile olağanüstü görüntü kalitesi sağlar.

Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın.

Canon Teknolojisi Gelişiyor
Canon ağ kameraları; gerçek zamanlı görüntü ayarlama, çoklu akış ve gelişmiş video analizi gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Bu sayede potansiyel güvenlik ihlallerini özenle işleyen, izleyen ve gerekli yerlere bildiren kameralar, bu kayıtları güçlü kanıtlara dönüştürür.
Network camera on wall
Modern building at night
Tüm Aydınlatma Koşullarında Görüntüleme
Çeşitli optik teknolojilerden ve görüntü işleme teknolojilerinden yararlanan Canon ağ güvenlik kameraları, tüm ışıklandırma koşullarında yüksek ayrıntılı kusursuz görüntüler sunar.
Proje Maliyetlerini Azaltıyoruz
Geniş görüş açısı ve gelişmiş alarm algılama özellikleri, gelişmiş hava koşulları ve darbe korumasıyla bir araya gelerek proje maliyetlerini azaltan zengin güvenlik seçenekleri sunar.
inside modern building

Ürün Serisi70 yıllık görüntüleme uzmanlığının ürünü olan Canon'un kapsamlı ağ kamerası serisi her açıyı denetim altında tutar. Full HD veya 1,3 MP çözünürlüklü PTZ, Dome ve Box kamera modellerinin bulunduğu bu seri, geniş bir görüş alanı ve düşük ışıkta bile etkileyici görüntü kalitesi sunar.