ÜRÜNLER

Box Kameralar

Çeşitli güvenlik uygulamalarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Box kameralar, geniş görüntüleme açıları sunar ve hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanım için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Box camera

Akıllı İşlevler

Optik ve dijital zum, Full HD çözünürlük, Akıllı İşlevler ve Akıllı Gölge Kontrolü özelliklerine sahip bu güçlü seride gizliliğin birincil önem taşıdığı yerler için bir ultra kompakt kamera da bulunur.

Geniş açılı görüntüler

112 dereceye kadar geniş açılı görüntülerle tek bir kamera kullanarak çok geniş alanları izleyebilirsiniz. Bu sayede denetim ağı kurulumlarında daha az kamera kullanılarak maliyetin azaltılması sağlanır. Canon'un "Balık gözü" efektini azaltan optik olarak düzeltilmiş lensi, en geniş görüntüleme açılarında bile görüntü kalitesinden ödün verilmez.

Kolay kurulum ve kullanım

Bu kameralar ön kurulum gerektirmeyen hızlı ve basit kurulum için tasarlanmıştır. Dış mekan aksesuarı serisi duvara, tavana veya direğe montaj seçenekleriyle dış mekan için yapılandırma esnekliği sunar. VB-H ve VB-M Kutu kameralarımızda bulunan Elektronik Arka Odak Sistemi, kullanıldığında zum yaparken odağı korur.

Internal view of shopping centre

Box Kameralar hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz?

Ağ Kameraları Ekibiyle iletişime geçin

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

İşletmenize hangi ürünlerin uygun olduğundan emin değil misiniz?

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN