ÜRÜNLER

Dome Kameralar

Gizliliğin önemli olduğu ortamlarda Dome kameralarımız ideal çözümü sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

PTZ camera

Geniş görüntüleme açısı

Kompakt ve estetiğiyle dikkat çeken bu kameralar, ister duvara ister tavana takılmış olsun geniş görüntüleme açısıyla olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Hem iç mekan hem de dış mekan ortamlarına mükemmel uyum sağlar.

Kompakt ve gizli

Dome kameralarımız gizlilik düşünülerek tasarlanmıştır: ultra kompakt VB-S modellerimiz o kadar küçüktür ki avucunuzun içine bile sığabilir. Çeşitli gömme montajı aksesuarları, her modelin görünmeyecek şekilde kurulmasını ve kurulum ortamının estetiğine uyum sağlamasını garantiler.

Uzaktan PTRZ Kurulumu

Bilgisayardan erişilen Kamera Açısı Ayarlama Aracı yüklendiğinde kamera işlevlerine (P-T-R-Z) uzaktan erişilebilir. Bu sayede fiziksel kurulum sırasında odak ve kamera yönü gibi faktörlerin ayarlanması gerekmez; bu ayarların tamamı bilgisayarda yapılabilir. Böylece zaman tasarrufu sağlanmış olur ve kurulum için daha az kişinin çalışması gerekir.

Internal view of shopping centre

Kolay kurulum

Sektör standardı vida delikleri ve birlikte verilen delik işaretleme şablonuyla kurulum hızlı ve kolaydır. Aksesuar serisi, kurulumun döşemeli tavanlarda, duvarlarda veya direklerde bile yapılmasını sağlar. Güç, şebekeden veya daha fazla esneklik için Ethernet bağlantısından alınabilir. Ultra kompakt VB-S modellerimizi tek bir kişi takabilir.

Easy

Dome Kameralar hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz?

Ağ Kameraları Ekibiyle iletişime geçin

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

İşletmenize hangi ürünlerin uygun olduğundan emin değil misiniz?

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN