2023’ün İşletmeler İçin En İyi Ofis Yazıcıları

Eğer küçük bir işletmede el ilanları yazdırmak, ofis belgeleriyle uğraşmak veya kağıtların fotokopisini almak istiyorsanız çok işlevli bir yazıcı kullanmanız çok önemli. İyi bir iş yazıcısı, makul bir fiyata yüksek miktarda sayfayı sürekli mürekkep değiştirmek zorunda olmadan yazdırabilmeli, çünkü birden fazla çalışan, tek bir yazıcıyı paylaşmak zorunda kalabilir. Bu yazıcılar, sayfaları hızlıca yazdırabilmenin yanı sıra iş yükünüzü hafifletebilmek için çift taraflı baskı veya otomatik belge besleyici gibi özelliklere de sahip olmalıdır.

MAXIFY GX3050 EUR HOUSTON

2023’ün İşletmeler İçin En İyi Lazer Yazıcıları

Lazer yazıcılar kişisel ve kurumsal kullanım için yüksek kaliteli metinler ve grafikler üretir. Toner kartuşların ilk harcaması daha yüksek olsa da uzun kullanım ömürleriyle bilinirler. 2023’ün ofisler için en iyi lazer yazıcılar listesini aşağıda görebilirsiniz:

 • Canon i-SENSYS X 1238i Serisi
  Kişiselleştirilmiş kullanıcı ve cihaz kontrolüyle dosyalarınızın iş akışını optimize ederek ve mobil cihazlarınızdan doğrudan yazdırıp fotokopi alarak Canon i-SENSYS X 1238i serisi ile verimliliğinizi artırabilirsiniz. uniFLOW Online Express’in sunduğu sunucu ve bulut tabanlı yazılımla filolarınızı tek merkezden yönetebilirsiniz. Belge gizliliğini güvence altına almak için de veri şifreleme ve kullanıcı doğrulama özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Canon imageRUNNER 1643i Serisi
  Canon imageRUNNER 1643i serisi, geliştirilmiş bağlantı seçeneklerine ve ışık hızında tarama kapasitesine sahip yüksek performanslı A4 mono çok işlevli cihazlardan oluşur. Bu ofis yazıcıları, modern teknolojinin sofistike iş akışlarıyla daha akıllı çalışabilmenizi sağlar. Üstelik, yerleşik programlar ve sofistike kişiselleştirme seçenekleri ile iş yerinizde verimliliğini en üst düzeye çıkararak hızlı ve verimli baskı ve tarama yapabilirsiniz.
 • imageRUNNER ADVANCE DX C257/C357 Serisi
  imageRUNNER ADVANCE DX C257/C357 serisi çok işlevli cihazlar her ölçekten ofiste yüksek kaliteli ve uzun ömürlü bir performans sunar. Bu ofis yazıcısı verimliliği artırır ve iş akışlarınızı kolaylaştırmanızı sağlar. Ayrıca, yeniden tasarlanmış kağıt besleme mekanizması ve özel leke tutmayan camı sayesinde hızlı, hatasız ve çiziksiz tarama sağlarken veri şifreleme ve kullanıcı kimlik doğrulamasından da feragat etmez. imageRUNNER ADVANCE DX C257/C357 serisi, kullanım kolaylığı ve daha düşük minimum gürültü seviyesi ile iş yerinizde işlerinizi inanılmaz kolaylaştırır.

2023’ün İşletmeler İçin En İyi Çok İşlevli Renkli Yazıcıları

Çok işlevli renkli yazıcılar veya hepsi bir arada renkli yazıcılar kullanıcılara tek bir kompakt cihazla baskı, fotokopi, tarama ve faks imkânı sunar. Alandan ve paradan tasarruf sağlayan bu yazıcılar, sık sık tarama ve yazdırma yapılan ofisler için idealdir. 2023’ün en iyi ofisler için çok işlevli renkli yazıcılar listesini aşağıda görebilirsiniz:

 • Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3800 Serisi
  Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3800 serisi yüksek performansı ve sofistike özellikleriyle şirketin verimliliğini artırır. Bu çok işlevli cihaz sadece akıllı değil, aynı zamanda güvenli ve verimli bir şekilde dosya işleme konusunda başarılıdır.


 • imageRUNNER ADVANCE DX C5800 Serisi
  Son teknolojili A3, renkli, çok işlevli cihazlarımız belgelerinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde işleyebilmenizi ve yönetebilmenizi sağlar. Şirketinizin dijital dönüşümünü imageRUNNER ADVANCE DX C5800 serisi ile kolaylaştırın. Yenilikçi teknolojileri sayesinde daha hızlı ve akıllıca çalışabilirsiniz.


 • imagePRESS C265
  imagePRESS C265 A3 renkli çok işlevli yazıcıyla yazdırma seçeneklerinizi genişleterek ofis verimliliğinizi artırın ve çıktı kalitenizi iyileştirin. Ofis içerisindeki baskılarınızı çeşitli iş uygulamalarıyla güçlendiren bu güvenilir yazıcıyla ilgi çekici tanıtım materyalleri üretebilir ve iş potansiyelinizi artırmak için kreatif üretiminizi geliştirebilirsiniz.

2023’ün İş İçin En İyi Çok İşlevli Siyah-Beyaz Yazıcıları

Mono veya siyah-beyaz çok işlevli yazıcılar, kullanıcıların renksiz bir şekilde belge yazdırmasını, fotokopi çekmesini, taramasını veya fakslamasını mümkün kılar. Bu yazıcılar temel düzeyde baskı, tarama ve faks ihtiyacı olan işletmeler için idealdir. Kompakt tasarım daha az yer kaplayarak size çalışmanız için daha geniş bir alan sunar. Aşağıdan 2023’ün ofisler için en iyi çok fonksiyonlu siyah-beyaz yazıcılar listesine göz atın!

 • imageRUNNER ADVANCE DX 4800 Serisi
  Akıllı ve doğa dostu bir A3 mono çok işlevli cihaz iş yerindeki verimliliği artırabilir. İşte imageRUNNER ADVANCE DX 4800 serisi de modern iş yerlerinde güvenli bir üretim sürecini desteklerken tam olarak bunu sunar. Bu cihaz sessiz ve kompakt olmakla birlikte bulut bağlantısı özelliğine de sahiptir.
 • imageRUNNER ADVANCE DX 8700 Serisi
  Sağlam ve güvenilir A3 mono çok işlevli imageRUNNER ADVANCE DX 8700 serisi sayesinde sonlandırma ve tarama becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Şirketinizi en üst düzeyde güvenilirlik ve akıllı teknolojilerle dijital dönüşüm çağında geleceğe hazırlayın.
 • imageRUNNER ADVANCE DX 717/617/527 Serisi
  imageRUNNER ADVANCE DX 717/617/527 serisi, ofisiniz için ideal baskı ortamını yaratmanıza yardımcı olacak yüksek hızlı, bakımı kolay, mono A4 çok işlevli yazıcılardır. Şirketinizi dijital dönüşüm çağında geleceğe sofistike ve yenilikçi yazılımlarla hazırlayın.

2023’ün İşletmeler İçin En İyi Tek İşlevli Renkli Yazıcıları

Tek işlevli renkli yazıcılar yüksek kalitede renkli baskılara ihtiyacı olan ofisler için mükemmel bir seçimdir. Bu yazıcılar tarama ve faks gibi diğer işlevlere sahip olmasa da hem renkli hem de siyah-beyaz yüksek kaliteli baskılar üretirler. Aşağıdan 2023 yılının ofisler için en iyi tek işlevli renkli yazıcılar listesine göz atabilirsiniz.

 • Canon i-SENSYS X C1333P
  Canon i-SENSYS X C1333P, taşınabilir ve ender görülen bir kaliteye sahip, kolay iş yeri entegrasyonu için bulut bağlantısı içeren bir renkli A4 yazıcıdır. Bulut tabanlı iş birliği sistemi sayesinde bulut teknolojisinin gücünden faydalanarak çalışanlarınıza destek olabilirsiniz.
 • Canon i-SENSYS X C1538P
  Canon i-SENSYS X C1538P kolay entegrasyon ve geliştirilmiş ağ yönetimi sayesinde baskı filonuzu büyütebilmenize olanak sağlar. Bulut bazlı yazılımı sayesinde her yerden yazdırabilmeyi mümkün kılarak yeni hibrit çalışma türlerini destekler.
 • Canon i-SENSYS X C1533P
  Kolay entegrasyonu ve geliştirilmiş ağ yönetimiyle Canon i-SENSYS X C1533P sayesinde baskı filonuzu büyütebilirsiniz. Yazıcının teknik özellikleri, yenilikçi hibrit çalışma yöntemlerini destekleyerek bulut yazılımı sayesinde her yerden güvenli bir şekilde çıktı alabilmenizi mümkün kılar.

2023’ün İşletmeler İçin En İyi Tek İşlevli Siyah-Beyaz Yazıcıları

Tek işlevli siyah-beyaz yazıcılar, sadece siyah-beyaz dosya bastırmak isteyen ofisler için mükemmel bir seçimdir. Bu yazıcılar çok işlevli yazıcılara göre nispeten ucuz ve küçüktür, daha az alan kapladıklarından dolayı küçük ofisler için ideallerdir. Aşağıdan 2023’ün ofisler için tek işlevli siyah-beyaz yazıcılar listesine göz atın.

 • Canon i-SENSYS X 1238P Serisi
  Canon i-SENSYS X 1238P serisi, daha kapsamlı baskı seçeneklerini destekleyen, esnek, A4, siyah-beyaz lazer yazıcılardan oluşur. Bu yazıcılar özellikle iş yoğunluğu yüksek küçük iş yerleri ve ekipler için mükemmeldir.
 • Canon i-SENSYS X 1643P
  Canon i-SENSYS X 1643P, maksimum verimlilik için yapılandırılabilecek bir kuruluma sahip bir A4 masaüstü siyah-beyaz yazıcıdır. Çeşitli platformlarda ve boyutlarda esnek bir baskı deneyimi sunar. Canon i-SENSYS X1643P, hızlı ve çift taraflı baskı ve devasa kapasitesine rağmen kaliteden asla ödün vermez.
 • Canon i-SENSYS X 1861P
  Canon i-SENSYS X 1861P, verimli çalışmanıza ve hızlıca baskı yapmanıza yardım eden cazip özelliklere sahip, yüksek hızlı bir A4 yazıcıdır. Bu yazıcı, orta veya büyük ölçekteki şirketler ve büyümekte olan işletmeler için ideal seçenektir.

Kısacası, eğer yazıcınız ofisinizin ihtiyaçlarına uygun özelliklere sahip değilse ofisteki baskı sürecini yönetmek gözünüze zor gelebilir. En iyi ofis yazıcıları, sürekli mürekkep değiştirmek zorunda kalmadan ve kaliteden ödün vermeden makul bir fiyata yüklü miktarlarda sayfa yazdırabilmelidir. En iyi ofis yazıcısı, büyüyen şirketinizin ihtiyaçlarına göre değişir ve birçok çalışanın taleplerini aynı anda karşılayabilmelidir.

Ev ve ofis için Canon yazıcıları bulun ve karşılaştırın

Související produkty

 • Çok İşlevli Renkli Yazıcılar

  i-SENSYS X 1238i Serisi

  Her yerden çalışmanıza imkan tanıyarak iş akışlarını basitleştirmenize olanak sağlayan bulut bağlantısına sahip masaüstü A4 siyah-beyaz çok işlevli yazıcılar.
 • Tek İşlevli Renkli Yazıcılar

  i-SENSYS X C1333P

  Canlı sonuçlar sunan ve yüksek kaliteli çıktılar üreten, renkli, tek işlevli, masaüstü tipi A4 yazıcı.
 • Çok İşlevli Siyah-Beyaz Yazıcılar

  imageRUNNER ADVANCE DX 4800 Serisi

  İş verimliliğini artırmak ve iş akışlarını kolaylaştırmak için akıllı ve sürdürülebilir A3 siyah-beyaz çok işlevli cihazlar.
 • Çok İşlevli Renkli Yazıcılar

  imageRUNNER ADVANCE DX C3800 Serisi

  Güvenli ve verimli belge işlemeyi destekleyen akıllı ve güvenilir, renkli ve çok işlevli A3 cihazlarıyla iş üretkenliğinizi artırın.