Dijital dekorasyon: Büyük potansiyel

Dijital baskının yeni dekorasyon fırsatlarını nasıl ortaya çıkardığını keşfedin

Kılavuzu indirin

A table set with two wine glasses flanked by two red chairs in front of digitally printed wallpaper showing a cityscape

Dekorasyon fırsatının farkına varın

Dijital baskılı iç mekan dekorasyonları yaşadığımız alanları dönüştürüyor. Lüks otel baskıları ve baskı cam ofis ayırıcılardan perakende mağazalarına yönelik fotoğrafik duvar resimlerine ve evler için kişiselleştirilmiş duvar kağıtlarına kadar iç mekan dekorasyon uygulamaları hızla büyüyen endüstriyel baskı sektörünün en yaratıcı ve göz alıcı örneklerinden bazılarıdır.

Çeşitli türdeki alanlarda iç mekan grafiklerinin bu kadar yüksek talep görmesi, dekorasyon pazarını birçok baskı servisi sağlayıcısı (BHS'ler) için önemli bir gelir akışı haline getirmiştir. Bazıları bu alanları işletmeleri için gelişme sahaları olarak belirlemiş ve halihazırda çeşitli dekorasyon uygulamaları sunmaya başlamışlardır. Diğerleri ise fırsatın farkına varmış ve pazara girmeye istekliler.

Canon'un bilgi görseli, "Think Décor" kılavuzumuza bir ek niteliğindedir. Bu kılavuzda dekorasyon endüstrisinde büyümeyi tetikleyen trendler, dekorasyona olan talebin özellikle yüksek olduğu sektörler ve en son dijital baskı teknolojilerinin baskı işletmelerine yararlarından faydalanmaya nasıl yardım edebileceği yer alır.

Bilgi Görseli: Dekorasyon fırsatı

Yüzey ve ortam ne olursa olsun görenleri şaşırtacak baskılar alın

Bilgi görselini görüntüleyin

Infographic icon
A green chair in front of digitally printed green wallpaper

Küresel trendler ve standartları değiştiren özellikler

Tüketicilerin %71'i kişiselleştirme¹ için ödeme yapmaya hazır. Küresel ev dekorasyonu pazarının 2020'ye kadar 644 milyar ABD dolarına² ulaşmasının beklendiği günümüzde dijital baskı devrimine hazır mısınız?

¹ "Making it personal" (Kişiselleştirme) - Deloitte, 2015

² "Home Decor Market by Product - Global Opportunity Analysis and Industry Forecast 2014–2020" (Ürün Bazında Ev Dekorasyon Pazarı - 2014-2020 Küresel Fırsatlar Analizi ve Sektör Tahminleri) - Allied Market Research, 2015

Daha fazlasını keşfedin

Canon'un dijital baskı teknolojisinin nasıl yeni gelir akışları sağlayabileceğini keşfedin

İletişime geçin