DİJİTAL KİTAP BASKISI

Mürekkep püskürtme, renk dünyasının kapılarını açıyor

Two male Digiforce employees at the book printing office

Dijital Kitap Baskısı işleri büyüyor

Hollanda merkezli Digiforce, Avrupa genelindeki akademik yayıncılar ve eğitim yayıncıları için Dijital Kitap Baskısı konusunda uzmanlaşmıştır. Otomatik iş akışı her yıl Hollanda, Belçika ve Almanya'daki müşteriler için 500.000 - 600.000 adet küçük hacimli ve tek nüsha kitap üretiyor.

Woman and man in front of large inkjet production printers, examining book pages to be printed

Siyah ve beyazın renkle birleşimi

Renkli ve tek renkli sayfaları ayrı makinelerde yazdırmak, karma sayfaların olduğu kitapları yayınlamayı maliyetli hale getirir. Ayrıca, baskı kalitesinde tutarsızlıkların olması ihtimalini de artırır.

Digiforce, siyah beyaz ve renkli sayfaları tek cihazda yazdırabilen güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyuyordu. Ayrıca bu cihazın 7/24 güvenilir olması gerekiyordu.

Back of a man wearing a jumper with the Digiforce name and logo using an inkjet printing press

Mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisine yatırım

Canon ile uzun yıllardan beri çalışan Digiforce, beklediği kalite ve güvenilirlik seviyesini biliyordu. Yönetici Ortak Frank van Boxtel, Canon'un VarioPrint i300'deki yeni yaprak beslemeli ve mürekkep püskürtmeli teknolojisini duyduğunda bunun hemen güçlü bir baskı çözümü olduğunu anladı.

Digiforce, tek bir mürekkep püskürtmeli baskı makinesinde siyah beyaz ve renkli sayfalar içeren kitaplar üreterek iş yelpazesini geliştirebilecek ve müşterilerine daha renkli baskı fırsatları sunabilecek.

Stack of printed paperback books produced by Digiforce with inkjet printer ink


…KİTABIN TAMAMINDA KALİTE TUTARLILIĞI SÖZ KONUSU VE UYGUN MALİYETLİ OLMASI SAYESİNDE MÜŞTERİLERİMİZE DAHA FAZLASINI SUNABİLİYORUZ.

Frank van Boxtel,
Digiforce Yönetici Ortağı

Gelişmiş verimlilik yeni fırsatlar yaratır

Canon'un VarioPrint i300 yazıcısı, Digiforce'un tek kitap baskısında devrim yaratıyor. Karma çıktı, verimliliğe büyük destek sağlarken 7/24 güvenilirlik daha fazla çalışma süresi sunar. Bu artan verimlilik ve tutarlılık sayesinde Digiforce yalnızca yedi hafta içinde 16 milyon kitap sayfası bastı.

Daha düşük operatör maliyetleri ve zaman tasarrufunun yüksek kaliteli baskılarla bir araya getirilmesi, Digiforce'un yeni gelir akışlarına açılmasını sağladı. VarioPrint i300 yazıcının hızı, müşterilerin sabah verdikleri kitap siparişini aynı gün alabilmelerini sağladığından şirket 4 saatlik yeni bir kitap baskısı hizmeti sunabiliyordu.DÜNYADAKİ EN İYİ MAKİNELERDEN BİRİ.

Dijital Kitap Baskısı hizmetlerimizin işinizi nasıl geliştirebileceğini keşfedin

Ekibimizle görüşün